PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=396403}

Dziewiątki

The Nines
5,9 6 049
ocen
5,9 10 1 6049
Dziewiątki
powrót do forum filmu Dziewiątki

Miało być coś na kształt mirażu "Donnie Darko" z "Memento", wyszło... wyjątkowe gówno. Niestety. Chodź ścieżka dźwiękowa ok. Nie każdy film, który trudno zrozumieć jest dobry

ocenił(a) film na 6
peter_german

Chory film choć uważam że był całkiem całkiem po obejrzeniu go do końca,oczywiście był strasznie zagmatwany i momentami można było odczuć że sami twórcy nie wiedzieli jak podejść do tematu ale jako tako się wybronili dlatego ode mnie 6/10.Choć interpretacja trochę z dup....to jednak podobało mi się porównanie tego świata do gry czyli te całe tworzenie postaci,otoczenia itd.to faktycznie jest zaje..gdyby sobie tak wyobrazić że my też jesteśmy takimi ludzikami z gry zaprojektowanymi przez jakiegoś geniusza ;P Niezły odlot można mieć rozkminiając takie rzeczy już kiedyś właśnie grając w jakąś tam grę zastanawiam się na takim czymś w sposób po prostu czysto ciekawski.

ocenił(a) film na 7
DemiaN

Na pewno pomysl ciekawy i za to leca plusy. Poziom Donniego , do ktorego jest momentami podobny to to nie jest.
Od siebie dalem tylko 7, bo jestem tylko czlowiekiem.

peter_german

daje tylko 4 za świetna klimatyczną muze i gre aktorska,choć nie lubie Hope Davis-drażni mnie w każdym filmie,tu była znośna.Chcieli zrobic na podobieństwo Donnie Darko i Memento,niestety nie wyszło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones