PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694545}

Dzika droga

Wild
7,0 58 971
ocen
7,0 10 1 58971
5,9 24
oceny krytyków
Dzika droga
powrót do forum filmu Dzika droga

"Nigdy nie jesteśmy przygotowani na to co może nas spotkać"

niksower

"(...)jak dzikie to było?...
by pozwolić temu być. "
film jest niesamowity. W życiu każdego powinna znaleźć się taka " wędrówka ". Taka, bądź inna. Wędrówka po swoje 'ja'.


"Słońce wschodzi i zachodzi każdego dnia
I możesz wybrać, czy chcesz być tam
Możesz skierować siebie na drogę piękna..."

/spoiler
niksower, co sądzisz o lisie, którego spotykała w kilku miejscach Cheryl, podczas swojej wędrówki ?
Ja to odebrałem tak, jakby to stworzenie czuwało w jakiś sposób nad Cheryl. Jakby natura w taki sposób to manifestowała. Jakby obserwowała ją matka, właśnie w taki sposób, która przecież od dawna nie była wśród żywych niestety. Jakby czuwała i obserwowała Cheryl na jej drodze...
wspaniałe.

b

b4rt3k0pl0

o, ładnie to sobie ułożyłeś! Właściwie podczas oglądania nie zagłębiałam się nad głębszym sensem pojawienia się lisa. Byłam zbyt przejęta faktem, że samowolnie do niej podchodzi, z reguły tylko chore lisy się łaszą, zdrowy nie podejdzie do człowieka. Najwyraźniej uraz po filmie "into the wild" - natura bywa groźna:D Nie wiem czy oglądałeś, więc nie będę spoilerować, jeśli nie to zobacz koniecznie!
ale wracając do Dzikiej drogi; masz rację, niesamowity film, bardzo motywuje!

"Dla wszystkich tych dla których wędrówka jest czymś więcej niż pokonywaniem odległości"

niksower

Widziałem " into the wild" , jak najbardziej ;)
Myślę, że musze jeszcze na spokojnie przynajmniej raz oglądnąć Dziką Droge, bo czuję, że w tym filmie jest coś ukrytego...
Polecam " Sekretne życie Waltera Mitty " i " Tylko tydzień"
;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones