PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689545}

Dzikie historie

Relatos salvajes
7,6 129 185
ocen
7,6 10 1 129185
7,6 33
oceny krytyków
Dzikie historie
powrót do forum filmu Dzikie historie

PRAWDA JEST TAKA:

W KAŻDYM Z NAS JEST MNIEJSZY BĄDŹ WIĘKSZY PSYCHOPATA/PSYCHOPATKA

Wszystko zależy od tego kto nam bardziej lub mniej zajdzie za skórę. Myślicie że psycholożki nie są psychopatkami? że są takie spokojne i opanowane? żyjcie dalej w swojej bańce i cieszcie się że nikt z was nie stracił nigdy całego majątku ani rodziny.

Widać po waszych komentarzach że GÓWNO w życiu przeżyliście, ruchacie laski, macie pieniądze, rodziny, domy, posadki, pieski do głaskania jak wam jest źle w życiu, kobiety mają wszystko, jeszcze nigdy na świecie nie było tak jak dzisiaj że kobiety mają więcej praw ustanowionych przez różne dziwaczne instytucje niż kiedykolwiek wcześniej na świecie(ale i tak narzekają każdego dnia, bo facet się obejrzał za inną, bo teściowa taka zła xd, bo facet nie mówi jej każdego dnia że pięknie wygląda.
RZYGAĆ MI SIĘ CHCĘ NA DZISIEJSZE SPOŁECZEŃSTWO KRETYNÓW Z TIK TOKA, na was wszystkich debile i kretynki, narzekacie na prezydentów, ale 800plus i robienie dzieci z obcymi facetami, często obcokrajowcami to już cacy. Nie wiem co bardziej żałosne faceci którzy są simpami i próbują poderwać setną głupią i pozbawioną mózgu laskę na tinderze, czy kobieta która po 30 latach małżeństwa mówi facetowi że jest do niczego, ale to on PŁACI RACHUNKI, TWORZY RODZINĘ, I PŁACI ZA KAŻDĄ WASZĄ DEBILNĄ TOREBKĘ JAKĄ SOBIE CHCECIE KUPIĆ. Więc trochę więcej pokory i inteligencji Życzę wam kobiety, a co do facetów, przestańcie być w dzisiejszych czasach takimi lapsami oraz miernotami którzy nie potrafią wyjęczeć ani jednej głoski przed kobietą która im się podoba.

Na miejscu tego inżyniera zrobiłbym to samo. Człowiek legenda. I faktycznie to on miał rację z tym krawężnikiem, a biurokracja zrobiła z niego bandytę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones