PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451434}
7,1 79 404
oceny
7,1 10 1 79404
5,2 6
ocen krytyków
Eagle Eye
powrót do forum filmu Eagle Eye

Nic specjalnego

ocenił(a) film na 4

Skusiłam się na ten film bo był oznaczony w programie TV jako hit tygodnia jednak z hitem nie miał nic wspólnego. Ogólnie słabe kino akcji , które ani nie trzyma w napięciu ani też nie ma za ciekawej fabuły. Przez większą część filmu oglądamy pościg samochodowy i ucieczkę bohaterów. Mniej więcej w połowie staje się to nudne , jednak żeby nie oceniać pochopnie czekałam do końca filmu. Zakończenie to jedyny atut tej produkcji.

ocenił(a) film na 7
emilka5685

Według mnie film naaaawet OK, pomijając trochę naciągnięte wątki (złomowisko), ale ostatnie 3 minuty zepsuły całe wrażenie, mogli zdecydowanie skończyć przy scenie w senacie, wtedy rozdziawiona buzia by została :) A tak to takie ckliwe na koniec...

użytkownik usunięty
skimos

Twoje zakończenie byłoby ciekawsze i wbiłoby każdego w fotel.
Jednak świetnie bawiłem się podczas filmu - co ten komputer jeszcze wymyśli.

skimos

według mnie człowiek,który ryzykuje własnym życiem,zasługuje na szacunek.dla mnie scena w senacie była najlepszym momentem w całym filmie,shia zagrał to tak przekonująco,że niemal sama czułam jego strach i ból,to potrafi tylko dobry aktor.

ocenił(a) film na 7
Wera_135

I właśnie wtedy film powinien był się skończyć, o! :)

skimos

ale wtedy nie byłoby wiadomo,co z bohaterem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones