PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490190}

Ego

6,8 552
oceny
6,8 10 1 552
Ego
powrót do forum filmu Ego

Obejrzałem go przed chwilą, wyśmienity i nie tylko przez nagranie dobrą kamerą.

ocenił(a) film na 10
baddogs

Zgadzam się, film jest rewelacyjny. Zastanawia mnie to, że obecnie polskie kino niezależne prześciga polskie kino komercyjne pod względami nie tylko treściowymi, ale i wykonaniowymi :) Po prostu nadzieja w polskim kinie powoli się pojawia. Jeśli byłeś na tym filmie na festiwalu o którym myślę, to dziś obejrzysz "Dla Ciebie i Ognia". I znów popadniesz w zachwyt :)

dKc

Byłem, byłem jednak klimaty Ego były mi bliższe. "Dla Ciebie i Ognia" również mi się podobał. pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
baddogs

Ja też byłem na tym festiwalu (mniemam, że chodzi o Pełny Metraż w Lublinie) i muszę przyznać, że ogólny poziom był zaskakująco wysoki. Ale i tak to "Ego" podobało mi się najbardziej. Jest zdecydowanie bardziej dojrzałym dziełem niż "Dla ciebie i ognia", ale trzeba też przyznać, że tzw. off zaczyna już wyglądać bardzo dobrze. A "Ego" chętnie kupiłbym na DVD, może Propaganda wyda...

ocenił(a) film na 1
maciekmisztal

Dno dna ( chociaz usprawiedliwieniem dla tego filmu moze byc fakt ze wywodzi sie z korytka zwanym "kino offowe" )

ocenił(a) film na 7
Pignon

Jak na film amatorski całkiem przyzwoite kino.Czułem jednak niedosyt z nierozwiązanych wątków. Nie mniej jednak panowie i panie - jest nadzieja (na dobre polskie kino)! Wiara w młodych tkwić musi.

ocenił(a) film na 7
Pignon

Dzieci nie powinny móc oceniać filmów!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones