PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716749}

Eksperymentator

Experimenter
6,4 5 379
ocen
6,4 10 1 5379
6,2 5
ocen krytyków
Eksperymentator
powrót do forum filmu Eksperymentator

Ciesze się, że obejrzałem ten film i ciesze się, że powstał. Interesująca forma i kilka zagadek, których nie rozumiem - po co ten słoń? Czemu reżyser wyszedł z biura i już nie wrócił? Dziwna scena. I dlaczego jedno z dzieci chodziło z zielona maseczką na twarzy?

A co do krytyki eksperymentu - twierdzenie, że jest niemoralny, wynika z klasycznego wypierania. Ludzie nie chcą przyjąć do wiadomości, że tak łatwo jest nimi manipulować. Dlatego krytykują eksperyment. Bo każdy z nas uważa się za prawego i sprawiedliwego. Więc jeśli eksperyment pokazał, że łatwo nami manipulować, wolimy uznać, że eksperyment był wadliwy, niż spojrzeć prawdzie w oczy.

To tak, jak z grubymi dziewczynami, które często mówią "moja waga łazienkowa zawyża co najmniej o 2 - 3 kilogramy", albo zamawiają dietetyczną colę do trzeciego z rzędu hamburgera. I nie, nie robię tu sobie jaj z grubych dziewczyn. Widziałem coś takiego na filmie dokumentalnym.


ocenił(a) film na 8
Sony_West

To tak, jak z deklarowaną długością przyrodzenia sympatyków Prawa i Sprawiedliwości
którzy w badaniu prof. Izdebskiego zadeklarowali że ich penisy mają średnio 18,35cm długości
pozostawiając daleko w tyle konkurencję polityczną. Wyborcy PO deklarowali bowiem średnio 17,41 cm, a sympatycy SLD – 16,20 cm.
Śmiem twierdzić, że gdyby w ankiecie brali udział zwolennicy Korwina to przekroczyliby pułap 20cm.
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1598223,1,prof-zbigniew-i zdebski-o-zyciu-seksualnym-elektoratow-pis-po-i-sld.read
Tymczasem pomiary wykonywane przez lekarzy urologów (a nie samych zainteresowanych),
przeprowadzone na ponad 15 tysiącach mężczyzn w różnym wieku i różnych ras,
pokazały że średnia długość penisa we wzwodzie wynosi średnio 13,12cm.
https://expressilustrowany.pl/srednia-dlugosc-penisa-jaka-jest-srednia-dlugosc-p enisa-jaka-jest-srednia-dlugosc-czlonka/ar/9721898

ocenił(a) film na 7
MichCorleone

A co te pierdoły maja wspólnego z tym, co ja napisałem?

ocenił(a) film na 8
Sony_West

Może wyjaśni to kiedyś Panu jakaś "gruba dziewczyna której waga łazienkowa często zawyża o co najmniej 2-3 kilogramy"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones