PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838708}

El Camino: Film "Breaking Bad"

El Camino: A Breaking Bad Movie
6,5 53 883
oceny
6,5 10 1 53883
6,5 20
ocen krytyków
El Camino: Film "Breaking Bad"
powrót do forum filmu El Camino: Film "Breaking Bad"

Jakoś tak się złożyło, że jeszcze nie oglądałem Breaking Bad. Dlatego chciałbym zapytać czy jest sens oglądać ten film nie znając serialowej fabuły?

ocenił(a) film na 5
paolowks

Spróbuj, ale wydaje mi się że raczej nie przypadnie Ci do gustu. Jeżeli zobaczysz pierw serial, a później ten film, i tak się zawiedziesz bo to słabe filmszcze...

ocenił(a) film na 9
hacker40

Jeżeli nie oglądałeś serialu to absolutnie odradzam. Sam film bez serialu jest bez sensu, w ogóle nie będziesz wiedział o co chodzi. Film jest prezentem dla fanów serialu od Pana scenarzysty. Świetne zakończenie historii jednego z głównych bohaterów

ewelka8881

Dzięki serdeczne za odpowiedź, więc się wstrzymam. W takim razie czas zacząć oglądać Breaking Bad :) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
paolowks

Proszę :). Spotkałam się z opiniami że pierwsze odcinki nie są bardzo wciągające. Ja polecam przetrwać, bo w mojej opinii to jeden z lepszych seriali jakie powstały.

ocenił(a) film na 6
paolowks

odradzam zaczynanie Breakin Bad od filmu - o ile serial jest doskonały (choć pierwsze odcinki mogą zniechęcać z powodu niemrawej akcji - potem wszystko mocno przyspiesza), to film oglądany jako pierwszy niczego w zasadzie nie opowiada ani nie wyjaśnia z tego prostego powodu, że jest to niejako dokończenie opowieści o jednym z głównych bohaterów. Więc warto zacząć od serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones