PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838708}

El Camino: Film "Breaking Bad"

El Camino: A Breaking Bad Movie
6,5 53 883
oceny
6,5 10 1 53883
6,5 20
ocen krytyków
El Camino: Film "Breaking Bad"
powrót do forum filmu El Camino: Film "Breaking Bad"

Witam,
serial "Breaking Bad" skończyłem oglądać w 2013 roku i od tej pory nie wracałem do kultowego serialu Gilligana. Dzisiaj obejrzałem "El Camino" i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Mam tylko dwa pytania, z racji tego, że serial oglądałem ponad 6 lat temu, nie wszystko dokładnie pamiętam.

1) Kim był ten "fałszywy gliniarz", z którym Jesse na koniec miał "pojedynek rewolwerowców"?

2) Kim był sprzedawca odkurzaczy w kontekście serialu?

DziurawaMarysia

Sprzedawca odkurzaczy, czyli zmarły niedawno Robert Foster, to człowiek, który załatwia "nowe życie", w nowym miejscu, z nowymi papierami, co nietrudno wydedukować, nawet jak się nie pamięta serialu. Ja też dobrze nie pamiętam, ale była zdaje się scena, kiedy Jessie chciał skorzystać z jego usług, ale w ostatniej chwili się rozmyślił. Stąd ten dług, bo staruszek miał zasady. A kim był fałszywy gliniarz? Spawaczem, który montował rampę, po której Jessie śmigał na łańcuchu podczas gotowania mety. Nie wiem nawet, czy to było w serialu, ale za to było w El Camino. Umkło ci, czy jak?

eltoro10000

Co do sprzedawcy odkurzaczy to nie chodziło mi o jego prawdziwą profesję, bo jak zauważyłeś, to można wydedukować, ale bardziej o jego rolę w serialu. Dzisiaj sobie właśnie przejrzałem imdb i zobaczyłem, że ś.p. Robert Foster ma cameo w przedostatnim odcinku serialu.

Co do "fałszywego gliniarza" to faktycznie musiało mi to umknąć.

Dzięki za odpowiedź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones