PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838708}

El Camino: Film "Breaking Bad"

El Camino: A Breaking Bad Movie
6,5 53 883
oceny
6,5 10 1 53883
6,5 20
ocen krytyków
El Camino: Film "Breaking Bad"
powrót do forum filmu El Camino: Film "Breaking Bad"

Po Seansie

ocenił(a) film na 8

- bez rewelki i wodotrysków. Ale jest git - tak jak byś po prostu dostał 2 odcinki telewizyjne połączone w jedno kończące wątek Jessiego ( nie czuć w żadnym stopniu że to jest film ale moim zdaniem to akurat zaleta). Odcinki są na poziomie takich 7 albo 8 /10 w skali breaking bad czyli dobre ale do finału Breaking Bad to sie nie umywa w żadnym stopniu Po Prostu dostajemy Happy End dla Pinkmana. Ale pamiętajac jak skończył Walt cały koniec tej historii i tak pozostaje słodko - gorzki. Cieszy mnie że poznałem losy Jessiego do końca inaczej zawsze by mnie nurtowało to pytanie :P ale nie pokazali najważniejszego czyli CO Z HUELEM ??? On tam pamiętam zastraszony został jakoś i tak jego wątek zakończyli , aktor wypowiadał się w wywiadach apropo El Camino a jednak nie pojawił się w filmie .... a może coś przeoczyłem ?! A Jakie są wasze wrażenia ??? Świętość została zbrukana czy wręcz przeciwnie cieszycie się z predstawienia losów tej postaci do końca :???

ocenił(a) film na 8
mordarg

Od razu widać, że 2 godziny to za mało. Zszyli na szybko krótką historię, która przez dobrą część filmu opowiada o wydarzeniach z przeszłości. Pomimo tego, że wątek spasionego Todda, a także ostatni czas Walta i Jessego bardzo mi się podobał, tak akcji w teraźniejszości było zdecydowanie zbyt mało. Tak naprawdę to oprócz wklejonych na siłę rodziców Pinkman oraz Joe'go, film skupiał się właściwie na jednym - spawaczach. Gdzie jest jakaś późniejsza scena z Badgerem? Gdzie aresztowanie Skinny Pete'a? Może jakieś 10 dodatkowych minut na Alasce? Czuć jakby tu brakowało połowy rzeczy.

ocenił(a) film na 8
yaceek

POwiem Ci że np Wielkie pytanie po Braking Bad było co dalej z Huelem czyli tym grubym Murzynem od Saula. I co ? Aktor miał się pojawić , dawał nawet wywiady przed premierą El Camino .... to tyle ? Widziałeś go w filmie ?? Bo ja nie ? =/

ocenił(a) film na 7
mordarg

Pojawił się tutaj: https://www.facebook.com/BreakingBad/videos/557367618347768/ :)

ocenił(a) film na 7
mordarg

Ta scena z Walterem to jakaś retrospekcja czy jak?
Dawno temu oglądałem serial i jakoś nie załapałem

ocenił(a) film na 5
vonBuBs

nie bylo takiej sceny w serialu. scena miala wniesc nieco refleksji "zaluje ze dopiero pod koniec zycia zrobilem cos ciekawego" - Walt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones