PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411063}

Elegia

Elegy
7,1 27 207
ocen
7,1 10 1 27207
7,0 9
ocen krytyków
Elegia
powrót do forum filmu Elegia

Jestem wręcz pod wrażeniem. Początek nie zapowiadał aż tak dobrego filmu. Po przeczytaniu opisu filmu wydał mi się on interesujący i wart obejrzenia, ajego pierwsze minuty pokazały, że będzie to profesjonalnie kino. Później z minuty na minutę rozkręcał się i robił większe wrażenie. W napisach końcowych zauważyłem dopiero, że jest on wyreżyserowany przez Coixet. I ile " Moje życie beze mnie" średnio przypadł mi do gustu, to “Życie ukryte w słowach” bardzo mi sie spodobało.
W obu nie brakuje pięknych "obrazków, nastrojowej muzyki oraz ludzi zmagających się z życiowymi kłopotami. Sęk w tym, że Coixet świetnie potrafi uchwycić ludzkie emocje.
Podobały mi się kreacje Kingsleya oraz Cruz, korej nie cenił wcześniej zbyt mocno. Tutaj oboje wypadli znakomicie.
Polecam film wszystkim kinomaniakom, którzy szukają czegoś ponad hollywudzką papkę.

8/10.

ocenił(a) film na 3
Juskowiakk

ten film to totalne dno... zupełnie bez pomysłu sam się dziwie że wytrzymalem do końca tego badziewia. najgorszy film ostatnich lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones