PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411063}

Elegia

Elegy
7,1 27 208
ocen
7,1 10 1 27208
7,0 9
ocen krytyków
Elegia
powrót do forum filmu Elegia

jest straszny, jakoś ona wygląda, ale na Boga niech się nie odzywa ; ]

ocenił(a) film na 9
Private_Witt

Tyle razy wypowiadałeś się negatywnie na temat tego filmu, a teraz wziąłeś się za główną Bohaterkę...Prowokujesz czy Ci za to płacą.
Każdy ma inny gust i wyobrażenie o tym co jest "arcydziełem" a co "nieporozumieniem", więc daj sobie siana.
pozdrawiam,

tenszin

prowokuje ; ]
A większość ludzi się tu wypowiadających nie ma gustu - też prowokacja, ale za tą mi zapłacą ; ]

ocenił(a) film na 8
Private_Witt

Ehhh,przeciez ona sie uczyla tego akcentu...;/to nie jest jej naturalny:kubanka,ktora dziecinstwo mieszkala na Kubie,nie moze miec amerykanskiego akcentu;/pomysl-potem sie wypowiadaj.

karjola

mnie nie obchodzi skąd ona go ma ;p wiadomo, że nie z teksasu inteligeciku;p straszny i tyle

Private_Witt

według mnie jest uroczy :)<br/>
:) ...........

Private_Witt

Nie irytuje, bo po pierwsze pasuje do postaci (pochodzenie), po drugie ja ją szanuję za to, że nie zamerykanizowała się do imentu i zawsze w jej akcencie da się wychwycić nutkę hiszpańskiego.

daggisa

heheh a ja dziękuje za 2 powyższe wypowiedzi. Krótkie treściwe i obyło się bez jechania prowokatorowi. Pełna kultura.szacuneczek ;)

Private_Witt

wydaje mi się, że to hiszpanskie zabarwienie jej wymowy jest jak najbardziej na miejscu:] a poza tym nie brzmi wcale tak źle. kwestia gustu - mi się podoba:)

ocenił(a) film na 8
Private_Witt

Hehe;)Priv.,podobasz mi sie;P. Nawet na poziomie masz te prowokacje:D

ocenił(a) film na 6
Private_Witt

Ja w ogóle nie lubię gdy ludzie mówią z tak silnym akcentem, bo w większości wypadków to wynik braku pracy. Najwięcej teraz w amerykańskich filmach Latynosów, więc to oni najbardziej mnie irytują.

ocenił(a) film na 7
neriende

Akurat jeśli chodzi o akcent Penelope, to hiszpańskie wpływy widać w każdym filmie, to po prostu jej naturalny sposób mówienia. Dla mnie jest niesamowicie pociągający i uroczy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones