PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448247}

Elita

The Clique
5,6 8 676
ocen
5,6 10 1 8676
Elita
powrót do forum filmu Elita

W jednym momencie tego filmu, gdy Claire dostaje jajkiem od Messy, wpada do swojego pokoju i rozmawia z matką. Nie chce się jej przyznać do tego co zrobiła (podszycie się pod massy przez AIM) mówiąc: "Nie zrozumiesz tego..." a matka mówi: "Nie zrozumiem bo co? Ja też kiedyś maiłam 12 lat..."

Czy ja źle zrozumiałam czy te laski mają udawać że mają 12 lat?

Wytłumaczcie mi to...

ocenił(a) film na 5
mantra

jak czytałam książkę o tej całej elicie, nie mogłam uwierzyć ze one mają 12 lat!! przecież tam były samie intrygi, jakieś całowanie... normalnie to pietnastolatki sie tak nie zachowują... to jest po prostu chore, chyba ze w ameryce czy gdzies tam DZIEWCZYNKI sie tak zachowują

simpsonka18

ogladalas film trzynastka chyba tak wic sobie odpowiedz na swoje pytanie pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
gregory666

ja ogladalam trzynastke ale tamte dziewczyny braly narkotyki i uprawialy seks, byly patologiczne, te dziewczyny sa bardziej normalne wiec ich zachowanie jest dziwniejsze niz tych 'trzynastek'

ocenił(a) film na 8
simpsonka18

też ogladalam trzynastke. i tam byla zdecydowanie zwykla patologia. pokazane bylo to co nie powinno sie dziac. a tu raczej sytuacja jest taka ze są to bogate przyjacioleczki z dobrej szkoly ;)
no i czytalam ksiazke i w sumie po filmach typu plotkara itd to juz mnie nic w Ameryce nie zdziwi :P

ocenił(a) film na 7
simpsonka18

Ja też czytałam książkę, o ile wszystkie te dziewczyny były dla mnie lekko przerażające, o tyle najbardziej zwaliła mnie z nóg postać Niny - 13-latki, która "dawno straciła dziewictwo" i utrzymującej, że ma sztuczne cycki oraz Olivii - 12-latki po operacji plastycznej nosa. Ludzie, serio? Noszenie stringów pomijam milczeniem - gdyby któraś matka znalazła takie majtki u mnie czy którejkolwiek z koleżanek, gdy byłyśmy w tym wieku, to chyba miałybyśmy dożywotni szlaban na wszystko. A w wieku 12 lat nie interesowałam się jeszcze chłopakami - mnie to przyszło jakoś w wieku 14-15 lat, koleżankom również. Za dzieciaka nie miałyśmy też takiego parcia na wygląd (owszem, chciało się ładnie wyglądać, ale bez takiego bóldupienia i gusta w tym wieku były nieco inne), o makijażu nawet nie było mowy, podobna sytuacja jak ze stringami. Stąd pewnie ogólne wrażenie, że dziewczyny były starsze, i okazjonalne podkreślanie ich wieku stanowi dla mnie akcent humorystyczny. W takiej Plotkarze były to przynajmniej licealistki, a więc bardziej prawdopodobne.

ocenił(a) film na 5
mantra

One w ogóle z wyglądu nawet nie wyglądały na 12latki. Jeśli już to tylko ta cała Claire, tamta reszta moim zdaniem powinna mieć 14-15. I dlaczego mówisz że nawet 15latki się tak nie zachowują? Co ma całowanie do wieku?

ocenił(a) film na 7
mantra

Ja sie spotkałam z takim zachowaniem właśnie 12 latek w Polsce, nie mówie tu o filmie lecz o rzeczywistości, więc specjalnie mnie to nie razi. Takie dziewczynki naprawdę istnieją :)

ocenił(a) film na 6
mantra

mnie też to zaskoczyło. ja obstawiałam sweet 16 a nie 12. dajcie spokój, ona nawet nie wyglądały na 14 a co dopiero 12. poza tym takie modnisie, nie wierzę że w podstawówce tak się noszą. jakby matka nie wspomniała to by mi to tak nie przeszkadzało.

ocenił(a) film na 6
Irresi

One są w gimnazjum. W pierwszej klasie.
Tak czy siak jednak, mnie też to z początku zszokowało... Ale tak naprawdę to nic dziwnego! 12 lat to wiek kiedy ludzie się odnajdują, chcą być dorośli. Te dziewczynki po prostu nauczyły się tak żyć. Znają się na modzie i tyle. Są bogate i rozpieszczone. A gadanie o całowaniu to jak najbardziej ma się do dwunastolatek. Wy takie nie byłyście? Ja już myślałam o chłopakach. A jeżeli chodzi o zachowanie bohaterek, to jest ono normalne nawet w Polsce, a nie, że jakaś Ameryka. My tu w Polsce mamy takie same dzieci. Wiem coś o tym, mam kuzynkę. Od dawna gada o chłopakach, całowaniu... A bo ta jej odbiła, a bo ten ją lubi. U mnie w gimnazjum (mój rocznik jeszcze mniej), już w pierwszych klasach dziewczyny stroiły się do granic. Makijaż czy skubanie brwi to nie jest nic dziwnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones