PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657595}
5,5 872
oceny
5,5 10 1 872
Evelyn
powrót do forum filmu Evelyn

Ujdzie!

ocenił(a) film na 4

Można powiedzieć że naiwność i podłość ludzka nie zna granic !Tyle się mówi ...myślenie nie boli ! Poddawać się nigdy nie można ! A w filmie dziewczyna spasowała ... Może poszła na łatwiznę ?

ocenił(a) film na 5
con_desiros

Też odniosłam takie wrażenie. Z jednej strony próbowałam zrozumieć jej sytuację: bieda, strach o rodzinę (bała się ,że Ci ludzie nie dadzą im spokoju).No ,ale nie zmienia to faktu ,że gdyby powiedziała Policji prawdę jak było od samego początku na bank by ich zgarnęli i dostali by ładne wyroki ,bo to nic innego jak handel kobietą ,zmuszanie ją do czegoś czego nie chce robić plus pobicia , narkotyki - szybko by nie wyszli. Jedyne co ją tłumaczy chyba to lekkie zacofanie , nie znała prawdopodobnie swoich praw i ogólnie prawa.Jeśli chodzi o jej kuzynkę to jak dla mnie ta dziewczyna po prostu poszła na łatwiznę i wcale nie narzekała na pracę jaką ma w przeciwieństwie do ''sierotki Marysi''.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones