PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695659}
7,3 151 747
ocen
7,3 10 1 151747
6,3 23
oceny krytyków
Everest
powrót do forum filmu Everest

Większość historii przypadków śmiertelnych w bardzo wysokich górach pokazuje, że te głąby potrafiły się pokłócić dosłownie o byle co i ryzykować bezpieczeństwem swoim i innych.


Poza tym brak szacunku do własnego ciała, Jeżeli ktoś czuje, że słabnie i ma 1sze objawy choroby wysokościowej to taki człowiek nawet jak ma tylko 100-200m do wierzchołka powinien natychmiast wracać. bo wielu z nich ma rodziny (egoizm max level) ..te 100-200m pokona ledwo i nagle może przyjść załamanie i już nie zejdzie.


Ja wiem, że wchodzić wiele tygodni i paść tuż przed szczytem to dla nich problem emocjonalny, ale to są dorośli ludzie i jeśli nadal nie potrafią odmówić sobie, aby nie ryzykować, że więcej nie zobaczą go dzieci, to taki człowiek niczym nie różni się od alkoholika, który też nie potrafi sobie odmówić i ma w dupie rodzinę.Nasi himalaiści też ostatnio mieli kija w dupie, bo miejscowi ostatnio pokazali, że na wysoką górę można wejść bez miesięcznych przygotowań z palcem w dupce ;) 


Po prostu Ci ludzie mają bardzo poważne problemy z ego.. wręcz jak widać są "śmiertelnie chorzy"


Gdyby oni chociaż mieli klasę i potem się wzajemnie nie oskarżali to byłoby mi ich szkoda, ale nie jest. Większość z nich to egoiści i głąby. Gdyby tylko nie mieli takich cech, wypadków byłoby 2x mniej.


Oczywiście nie piszę o każdym przypadku, ale trudno tu nie uogólniać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones