PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=332381}
4,5 460
ocen
4,5 10 1 460
Evil Bong
powrót do forum filmu Evil Bong

Totalne nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Film jest marny jako komedia, jako horror, jako erotyk, jako film o marichuanie. W zasadzie nie potrafię znaleźć żadnego plusa tej produkcji. 1/10

d_s

No co ty piszesz:]Dobra gra aktorow (kto pali ten zauwazy rozne stadia poszczegolnych z nich;), pomysl na sam film tez orginalny. Akcje niektore mnie osobiscie wzruszyly:D szczegolnie nagly atak napalenia czilliderki i nemo :> Ale jak to mowia, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, yes bro?

ilear

Zapomnialem dodac jeszcze o wystepie Tommy Chonga :D Nikt nie potrafi mowic slangiem palacza m.j. tak jak on :D:D

ocenił(a) film na 3
d_s

Jak dla mnie ten film to też porażka. nie powiem kiedyś lubiałem bardzo się spalić i w tym temacie dużo wiem ;-) Ale nic w tym filmie nie było ciekawego no może zachowanie BUCHA dobrze wyglądało ale nie było sceny w której bym się zaśmiał i wogóle :/ Szkoda niema to jak HOW HIGH :D:D to jest porządna koemdia o jaraniu hehe Pozdro fanów THC

ocenił(a) film na 5
walus_3

Oj panie kolego, to musiales kiedys ostro przypalac :D Stary takich Mega bledow jezykowych, ortograficznych jak i gramatycznych to ja nawet na ostrej fazie nie popelniam :)
Powiem po "Twojemu" xD "Nie dziwuje siem ze zes nie kapnol tematu tego filmu i wogole" Jezeli jednym pozytywnym aspektem ogladania "Evil Bong", gdzie gra kultowy komik Jimbo Leary, mozna wyniesc zasade zachowania BUCHA to, prosze Cie wez sobie te slowa do serca "Pali sie po to by cos z tego wyniesc", zreszta rob jak chcesz :P

Tomhasz

jak dla mnie to wy jakieś cienkie typy jestescie a szczególnie ten Tomhasz bez kitu

ocenił(a) film na 5
Bzium_3

Cienias jestes :P Bo jak bys nie zauwazyl to nie neguje tego filmu bro ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones