PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5532}

Fan

The Fan
7,1 27 288
ocen
7,1 10 1 27288
7,0 9
ocen krytyków
Fan
powrót do forum filmu Fan

Uważam, że film sam w sobie jest genialny, świetna fabuła, rewelacyjni aktorzy grający główne role
(tylko De Niro mógł tak epicko zagrać psychofana) jednak mam jedno zastrzeżenie co do całości, a
mianowicie chodzi o czas, który w filmie został poświęcony na przesadne rozwijanie wątków
pobocznych, a stanowczo za mało na pokazanie z większym rozmachem dramatycznych i
psychodelicznych akcji De Nira. Musiało minąć prawie pół filmu, żeby człowiek mógł stwierdzić: "o
kurcze, robi się nieciekawie, ten koleś to świr". Tego mi brakowało najbardziej. Co nie zmienia
jednak faktu, że film jest jednym z moich ulubionych, które widziałam już dziesiątki razy i z
pewnością będę oglądać znowu:)
Gorąco polecam:)

ocenił(a) film na 9
glam_girl

Pol filmu? juz na poczatku wiadomo,ze tytulowy Fan, to swir. Stanal na wlasnym dziecku,aby miec szanse zlapania pilki.

ocenił(a) film na 8
Dawid_1220

Masz rację, ale zauważ, że na większe napięcie w filmie trzeba zaskakująco długo czekać. To o czym mówisz to jedynie preludium, po którym oczywiście można stwierdzić, że z gościem jest coś nie tak. Mam na myśli mało konsekwentne stopniowanie napięcia.

ocenił(a) film na 9
glam_girl

Mi to nie przeszkadzalo i nic bym w tym filmie nie zmienial.

ocenił(a) film na 9
glam_girl

bo zarysowują tło, okoliczności w których pęka psychika Gila: kiepska praca, zwolnienie, problemy rodzinne. dzieki temu mamy super tlo psychologiczne, i wiemy czemu mu odbiło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones