PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32049}

Fanatyk

The Believer
7,4 114 924
oceny
7,4 10 1 114924
7,5 20
ocen krytyków
Fanatyk
powrót do forum filmu Fanatyk

WIELE CHAŁASU O NIC

ocenił(a) film na 7

W sumie to film niczym nie zaskakuje..Nastawiłem sie że będzie to cos wybitnego...a tu kolejny nuuuuudny film. Co prawda film ma jakotkie przesłanie ale myślę że widza niczym ciekawym nie zaskoczy. Szczerze mówiąc to patrzyłem tylko na zegarem kiedy w końcu sie on skończy. Nie podobał mi sie. Kaszana!!!!!

użytkownik usunięty
Sarin

nie zgadzam sie
Film jest bardzo dobry, ma swoje wady,

no wiesz...chyba masz racje
Cze aprilla....myślę że w sumie masz racje ale mimo wszystko musisz przyznać żę filmy był bardzo nudny...nie lubie produkcji tego typu że patrze na zegarem podczas seansu..Film co prawda ma jakieś przesłanie ale jakoś nie przypadł mi do gustu..Ja w tym filmie nie widziałem nic nadzwyczajnego...:) pozdrowienia..papa

użytkownik usunięty
szanelka

hmmmm
Hmmmm wiesz, moze mamy poprostu inne gusta, dla mnie film nie był o tyle nudny co trudny. mówiac szcerze wcale nie patrzyłam na zegarek podczas seansu, głowe zaprzatało mi intesywne myślenie nad całym utworem. Fanatyk miał przesłanie i to nie podlega dyskusji as gra aktorska była swietna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones