PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32049}

Fanatyk

The Believer
7,4 114 924
oceny
7,4 10 1 114924
7,5 20
ocen krytyków
Fanatyk
powrót do forum filmu Fanatyk

Witam
Wienc dziś kiedy w gdansku przechodziłem obok superkina zobaczyłrem nad wejściem plakat fanatyka, ucieszyłem sie bo myslałem ze moze już go grają (premiera była 10 maja a w gdansku ani po nim sladu) wszedłem do srodka tam były nawet ulotki o fanatyku, a gdzy zapytałem sie w kasie kiedy benda grali go w gdańsku dowiedziałem sie czegoś strasznego!!! "Fanatyk nie bendzie grany w gdańsku " A powodów to ni ma!!! szok!! Hyba bende musiał poszukac na divx!!
co za kraj!!!!]
Pozdrowionka dla tych co nie dopuścili fanatyka do kin

ocenił(a) film na 10
krzysiekb

bardzo mi przykro
Bardzo wspolczuje...Ale sa przeciez inne kina w Trojmiescie...

Miu_Miu

są tylko żeby one tam go grały!
Wienc tak jak w temacie, w trójmieście jest duuuuuuużo kin ale zadne niestety niechce puścić fanatyka!!
No wiesz, zostaje mi chyba tylko pojechanie do warszawy, albo czekanie aż w necie pojawi się dobra wersja divxa (narazie widziałem tylko rip z kina, a takie coś mnie niestatysfakcjonuje)
Wspaniły jest ten kraj! Dopóki Warszawa będzie stolicą to zawsze tak bendzie !!! A tak BTW to w innych miastach chyba też fanatyka nie grają!!
Pozdrowionka

ocenił(a) film na 10
krzysiekb

Nie wiem dlaczego nie
Szczerze mowiac, nie mam pojecia, dlaczego nie chca tego filmu dystrybutowac... Moze byly jekies protesty zwiazane z religia? Ale nawet jesli, to ich nie rozumiem... W koncu to film. A do tego niezly film.
W Lodzi graja.
Pozdrawiam.

Miu_Miu

też nie wiem!!
Tez nie mam pojęcia, i chyba coś jest z tą religia!! moze im chodzi o to, że kiedyś w polsce wielu żydów pozabijali i może się komuś ten film nie podobać!! Wydaje mi się ze z fanatykiem jest jak z stigmata, trohe poczekamy i wkońcu puszczą!!!

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
krzysiekb

co za kraj
Podobne problemy byly chyba ze 'Stygmatami'..... szkoda gadac
PS. Widzialem i "Fanatyka" i "Stygmaty" - obydwa filmy polecam

stygmaty - fajne
Stygmaty widziałem na kompie bo na kino nie mogłem liczyć bo niechcieli go puścić, a fanatyka no cóż musze czekać!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones