PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730659}

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
6,5 111 890
ocen
6,5 10 1 111890
4,5 21
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Mam nadzieje, przeogromną nadzieje, że zobaczymy walkę Grindelwalda z Albusem, bo przecież taka była wersja zdarzeń w Harry Potterze.

Na stronie wiki HP jest, że w obsadzie będzie Dumbledore, więc ja już nie mogę się doczekać zobaczyć go młodego ;)


"Albus Dumbledore przez wiele lat odkładał ponowne spotkanie z Gellertem, gdyż bał się stanąć twarzą w twarz z faktem śmierci siostry oraz tego, że to on mógł być tym, który przypadkowo doprowadził do jej śmierci. Obaj czarodzieje byli mistrzami magii, a ci, którzy widzieli ich pojedynek, twierdzą, że żaden inny nie mógłby się z nimi równać. Grindelwald, który posiadał wtedy Czarną Różdżkę (uważaną za niezwyciężoną), przegrał z Dumbledore'em. Wtedy dawny przyjaciel odebrał czarnoksiężnikowi Insygnium Śmierci."

gjT1337

Ja tam wolałabym o tym przeczytać, niż to zobaczyć. Bardziej niż kolejne filmy ucieszyłyby mnie kolejne książki.

gjT1337

Napisałem to w innym temacie ale ctrl c ctrl v nie boli :P
Raczej się nie doczekasz bo Micheal Gambon jest już za stary a o obsadzaniu nowego aktora nie ma mowy ze względu na 2 rzeczy:
1. Dumbledore urodził się w 1881 czyli w dniu pojedynku ma on 64 lata.
2. Tom Ridle urodził się 1926 roku a w wieku jedenastu lat to jest 1937 odwiedza go Dumbledore- jest taka scena w jednym filmie bodajże książę półkrwi i tam Dumbledore gra już Gambon czyli jest on już stary, więc na pojedynek w 1945 z młodszym aktorem w roli Dumbledore nie można liczyć.
Jedyna opcja to taka że Dumbledore wypije mocny eliksir wielosokowy i "odmłodzi" się na czas tych filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones