PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164752}
4,0 4 723
oceny
4,0 10 1 4723
Far Cry
powrót do forum filmu Far Cry

my tu bojkotujemy Uwe'a non stop, bo wiemy że wszystko czego sie chlop dotknie to spi*r*oli, a jak wyjdzie far cry, moze uwe jeszcze dowali do obsady jakiegos gwiazdora - to pomyslimy - kurna to przeciez dobra giera, cholera a nóż może tym razem nie scharznil sprawy, a moze ten gwiazdor ktorego zatrudnil sobie poradzi... wypozyczymy na dvd/lub obejrzymy w kinie(jak sie pojawi, w co jednak wątpie) - film okaże się oczywiście kichą jak to Boll, ale sukinszmax i tak zarobi swoje i w ten sposob dosatnie otwarte drzwiczki to chrzanienia nastepnych produkcji. i tak w kolko:/

Krolik_Pudding

Wszystko jak do tej pory spierdolił, ale trzeba przyznać że i tak swoje zarobił - wszystko to zasługa graczy którzy wciąż wierzą że ten arcyzdolny reżyser wreszcie pokaże co tak naprawde potrafi (narazie wychodzi na to że NIC). Trzeba jakoś uświadomić ludzi że o to mu właśnie chodzi, sprzeciwić się temu i nie pójść do kina. Może jak dostanie po dupie raz i drugi to zmądrzeje :)

korios

niestety miałem tę (nie)przyjemność poznać "dzieła" boskiego Uwe, jednak nie byłem i NIGDY PRZENIGDY nie pójdę do kina na żaden jego film. Swoją drogą House of The Dead oglądałem będąc nieświadomym reżysera, istnieje dwójka!!! O zgrozo.

Amon

W sumie to o to mozesz być spokojny :P nie ujrzysz żadnego jego filmu w kinach :F w Polsce na szczęście jego filmy od razu sa wydawane na Wideo i DVD. Poza tym pytacie się skąd ma tyle kasy na to ? Proste - Niemieckie prawo marketingowe mówi że jeżeli film będzie klapą to kasę jaką włożyli inwestorzy w produkcje będą mogli sobie odpisać od podatku czyli jednogłośnie Uwe sobie robi filmy a inwestorzy na tym zarabiają O_o czyli jak dobrze pójdzie to okaże się że nasz BÓG zrobi filmy na podstawie wszystkich gier na PC PSX PS2 PS3 X X360 GBA GBC NDS Wii no i przy okazji jeszce pewnie zekranizuje poczciwego snejka z Nokii :P

Oggie

snejka też pewnie by schrzanił... :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones