PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 815
ocen
4,9 10 1 3815
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

Brawo

ocenił(a) film na 7

Nie jest to arcydzieło, ale też nie katastrofa. Fani książek w wielu momentach się rozczarują,
ale też w wielu odetchną z ulgą, że nie do końca zostały one zniszczone (wiem, bo sama
taką fanką jestem). Mimo iż na początku miałam uczucie, iż właśnie niszczą mi dzieciństwo,
potem było już tylko lepiej.
Młodzi aktorzy nie do końca podołali wyzwaniu, ale i tak jestem dumna iż zekranizowano tę
książkę i mam nadzieję, że powstanie kolejna część.

ocenił(a) film na 7
Kingaemilia

W pełni Cię popieram :) Masa ludzi narzeka, ale jak na film (polski!) jest całkiem niezły. Oczywiście do książki (też polskiej, ale tu nie ma to nic do rzeczy) ma się nijak. Początek raczej mnie śmieszył niż przerażał, za to zawiodłam się, że nie było nic o wycieczce i odkryciu drugiej bazy. Wkurzyło mnie też to, że chłopaki dopiero teraz dowiedzieli się o śmierci rodziców Niki, ale jest to zrozumiałe, ponieważ pierwsza część nie została zekranizowana... Mimo to chciałabym, żeby zrobili również inne filmy (może Pałac Snów? Mój ulubiony...)

ocenił(a) film na 1
Rachel3

Ja to bym chciał film na podstawie "Trzeciej Kuzynki". Bardzo mi się ta część podobała i chciałbym ją zobaczyć.

ocenił(a) film na 7
altanaogrodowa

Trzecia Kuzynka to też fajny pomysł, w sumie nie wymaga tak wielu efektów specjalnych, ale trochę to oderwane... Mam na myśli, duży przeskok w czasie. A co myślicie o dobrej, starej pierwszej części? Film zamiast serialu też by się dało...

ocenił(a) film na 1
Rachel3

O, według mnie to powinni zacząć od pierwszej części :)

altanaogrodowa

zgadzam się:)

altanaogrodowa

Właśnie. A tak w ogóle to wg. mnie pomylili aktorów i ten, który gra Neta, powinien grać Felixa :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones