PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 815
ocen
4,9 10 1 3815
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

Chcę się na to wybrać do kina ale widzę że w tematach zdania są podzielone. No więc
warto czy nie warto bo ogólnie artykuł który czytałam na temat filmu w gazecie całkiem mi
się spodobał.. ;)
Brzmi zachęcająco. Polecacie?
A w ogóle w biedronce są chyba teraz dwie pierwsze części książkowe hehehe Biedronka
Yeah :P

ocenił(a) film na 4
wiki11

Zalecam prosty test: zadaj sobie pytanie, czy lubisz filmy o Panu Kleksie i o Panu Samochodziku (te z przełomu lat 80.-tych i 90.-tych, w których grał Piotr Krukowski). Jeśli tak, idź śmiało. Jeśli nie, to odradzam, bo poziom jest tylko trochę lepszy.

ocenił(a) film na 7
wiki11

To zależy od Ciebie! Nie zniechęcaj się tylko dlatego że jakiś gość napisał beznadziejną pseduo "recenzję".
Ocena filmu należy do Ciebie:)

THEX905

A o jakiej recenzji piszesz?

nikike

Pewnie o tej: http://www.filmweb.pl/reviews/Prawie+jak+kino-13329 :)

wioletaHP

Wolałbym się od autora postu dowiedzie, bo jeżeli rzeczywiście o tej, to nie chcę tego komentować.

ocenił(a) film na 2
nikike

Ale to bardzo dobra recenzja. Troche przesadnie czepia sie efektow specjalnych, ale sam film to rzeczywiscie parada chybionych pomyslow i zenujacych rozwiazan. Przynajmniej dla mnie - osoby doroslej, ktorej ksiazki sie podobaly.

gadd

No właśnie o to mi chodzi, że to bardzo dobra recenzja. Walkiewicz jest ostatnim redaktorem Filmwebu, który takowe pisze.

ocenił(a) film na 6
wiki11

Skoro opinie sa podzielone to chyba tym bardziej powinnas isc i sama zobaczyc, w jakim stopniu Ci sie spodoba ;)

wiki11

Uważam, że nie warto sugerować się opinią innych. Pójdź do kina, przekonasz się sama. Do jednych ten film trafia, do innych nie.

wiki11

Opinie sa podzielone, ale srednia ocen jest nawet dobra, prawda :)? Ale wszystko zalezy od ciebie. Mi film bardzo sie spodobal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones