PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 815
ocen
4,9 10 1 3815
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

Większość ludzi uważa że film jest beznadziejny i wogóle. Ale ja się im nie dziwię, Mieli przecież
mało kasy i wogóle. Ogólnie fajnie że grają w nim jakieś nowe twarze. Jako wielka fanka tmk
chyba jestem na tak ;)
Nie wyżywajcie się tak na tym filmie
Zapraszajcie mnie do znajomych jeśli lubicie tmk. ;)

ocenił(a) film na 1
Izzie_

mało kasy ??? to film za kilka milionów złotych .

Ralph_S_

miał skromny budżet w porównaniu z innymi polskimi filmami więc wiesz

ocenił(a) film na 1
Izzie_

najpierw obejrzę potem sie wypowiem szerzej, pzdr;)

Ralph_S_

spoko, spoko
wesołych świąt ludziska

Ralph_S_

Kilka milionów zł to żadne pieniądze. Dla porównania nakręcenie jednego odcinka serialu amerykańskiego z gatunku fantasy kosztuje 2-4 mln dolarów.

ocenił(a) film na 1
Izzie_

Rozumiem iż mieli skromny budżet, ale jednak większość ludzi ocenia film, nie jakie miał fundusze, no choć to ma dużo do powiedzenia czy flm będzie dobry. Ale w sumie gdyby troche bardziej sie postarali to może by mieli większe fundusze, gdyż książka jest dość popularna wśród młodzieży :)

ocenił(a) film na 2
Izzie_

Nie wiesz zbyt wiele o kinie. W robieniu filmu kasa nie jest najważniejsza. Takie Polowanie na Goluma, czy zrodzony z nadziei, były nakręcone za stosunkowo małe pieniądze, a są lepsze od wielu normalnych produkcji.
Przy robieniu filmu ważny jest pomysł i jego realizacja. Wiadomo ekranizacje trudniej zrobić, bo niektóre rzeczy trzeba pokazać, ale jak ktoś się postara to wyjdzie coś przyzwoitego (może nie film na 10/10, ale na 8 da radę).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones