PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 815
ocen
4,9 10 1 3815
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

Gdzie tu logika?

ocenił(a) film na 5

Czy tylko ja tak uważam, że ten film nie ma zbytnio sensu? To druga część serii, więc dlaczego
nie nakręcili pierwszej części, tylko zaczęli od drugiej?

ocenił(a) film na 2
32Polak

jeszcze mniej logiczne było nakręcić film i praktycznie go nie reklamować.

ocenił(a) film na 4
MistrzSeller

No przecież czasami fani serii twierdzą z pewną dumą że "Felix, Net i Pipka" to "polski Harry Potter" więc takiej "potężnej" marki nie ma potrzeby chyba reklamować:).

ocenił(a) film na 2
tc1987

Nieprawda. Potrzebna jest reklama, by ludzie wiedzieli, ze film leci w kinach . Myślę, że nawet wielu fanów książki mogło nie wiedzieć o jej ekranizacji, bo akcja promocyjna była bardzo uboga. Nie mówiąc o widzu który o książkach słyszał, ale nie kompletnie nie wiedział o filmie.

ocenił(a) film na 4
MistrzSeller

Sarkazm drogi panie, sarkazm.

Nie musisz o tym mówić bo szukając infa o wydaniu DVD z tym kultowym już chłamem którego nikt nie widział natykałem się na rozczarowanych fanów książki którzy twierdzili że faktycznie nic nie wiedzieli.

Ja sam do dziś bym o tym nie wiedział gdybym z kolegami z ze swojej grupy nie uczestniczył w epizodach w których potrzebowali żołnierzy Wehrmachtu do przekomicznych scen będących słabymi zrzynami z "Matrixa" i "Gwiezdnych wrót" - ten film naprawdę miał absolutne niemal zero reklamy i to jest fakt:).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones