PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 815
ocen
4,9 10 1 3815
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

ej nooo teraz się wkurzyłam :// czytałam kilka części Felixa Neta i Niki i owszem: Felix był
''młodym wynalazcą'' a Net informatycznym geniuszem oraz miał manfreda, ale Nika NIE
MIAŁA W SOBIE NIC PARANORMALNEGO! ... nie miała rodziców... film zapowiada się fajnie
ale na to z Niką mnie wkurzyło... czy tylko mnie?

ocenił(a) film na 7
termer23

Miała, widocznie nie czytałeś dokładnie. Miała przeczucia i mogła sprawiać, że przedmioty się poruszały.

termer23

no miała przecież zdolności telekinetyczne, jak się skupiła, zestresowała, to potrafiła przesuwać rzeczy, albo unosić itp.

termer23

chyba źle czytałas...

ocenił(a) film na 7
termer23

Tak, tylko ciebie.

ocenił(a) film na 6
termer23

Poza tym w filmie też nie ma rodziców... I, zgodzę się z przedmówcami: Nika miała zdolności, co nawet Net określił "Lodami Miętowymi". Cytuję: "Te przeczucia to jak lody miętowe... Albo masz na nie ochotę, albo nie." Na co potem wiele razy w TMK się przewijało: "Nika, to jak z tymi twoimi Lodami Miętowymi? "

Comatose14

Wszyscy tutaj mają rację. Musiałaś niedokładnie czytać. Widocznie było napisane w książce o jej zdolnościach

ocenił(a) film na 6
bromek_skc

Tak, wiem. Ale ten przykład szczególnie zapadł mi w pamięć. Tak jak latające kubki w jej mieszkaniu ;>.

termer23

Nika bodajże umiera w ostatniej części.

ocenił(a) film na 7
Ultor

Wydane sa 8, 9 - świat zero 2 czeka na premiere. Zapewniam że Nika miewa sie dobrze. ;] ;p

termer23

żaden z was nie ma racji!!1- Nika kochała komputary i wynalazki a to Felix nie miał rodziców! Ignoranci!

Tomco

Trollwać to trzeba umieć ;)

ocenił(a) film na 5
Tomco

-.- Aha...
Nie czytałeś książki.
Po za tym według mnie to, że Net zmienił sobie imię na Net, powinno za niego świadczyć, że jest związany z komputerami, nawet dla tych, którzy książek nie czytali. Felix jest wynalazcą, a Nika ma przeczucia. Więc udajesz.

ocenił(a) film na 7
Jullliana

Ech... W książce nawet było napisane, że Net nie lubił swojego prawdziwego imienia, więc starzy mu zmienili na Net, czy coś.
A na spotkaniu z Kosikiem w Empiku zapytałam, jak Net naprawdę ma na imię i Kosik powiedział: "Powiedzmy, że Bronisław, ale to jest taki mój as w rękawie, który może ujawnię potem. Ale przecież Felix też sobie dodał sam tego iksa, a samo imię Nika też nie istnieje, więc wszystko się zgadza, bo jest nietypowo."

Tomco

a zwłaszcze komputAry tomco...

ocenił(a) film na 8
Tomco

Tomco- nie czytałeś książki i przeczytałeś jakąś fałszywą zapowiedź filmu, tak? Net kochał komputery, Felix był wynalazcą, a Nika nie miała rodziców i miała zdolności paranormalne.

ocenił(a) film na 7
dora666

Ludzie naiwni, on was trolluje, a wy się nabieracie, jak można...

dora666

Ludzie, Nika ma rodziców! To znaczy tylko tatę, bo jej mama umarła kiedy była mała. Ma tatę, bo przecież w pierwszej części powiedziała, że jej tata nie będzie jej bił, bo objawił mu się anioł i go przekonał :D Uważnie przeczytajcie!!! Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"!!!

ocenił(a) film na 4
ManiakowyPingwin

Dobry trolling nie jest zły ;D

DarthDream

Wiem wiem. Teraz dotarłem do momentu w którym okazało sie ze tata Niki nie zyje mój błąd :)

ocenił(a) film na 4
ManiakowyPingwin

A to spoko :)

termer23

rzeczywiście musiałam się nie wczytać, albo zapomnieć. dzięki mam zadanie: idę czytać. co do śmierci Niki, nie umarła to akurat pamiętam :D . dzięki wszystkim :)

ocenił(a) film na 10
termer23

vvvv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones