PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 815
ocen
4,9 10 1 3815
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

Gdyby ktoś nie czytał ksiązki i przygotował się na beznadziejną grę aktorów i na żałosne efekty specjalne to film nawet byłby ok, ale po przeczytaniu książki ten chłam nie przejdzie...

Regina1321

Szczerze wydaje mi sie ze bez czytania ksiazki ten film kompletnie nie ma sensu. Poczynajac od pierwszych scen z rosiczka w scenariusz wpajane sa wyrwane fragmenty lektury, ktore o ile w wersji pisanej moga dodac pewnego rodzaju smaczka, tak w filmie nie wnosza one kompletnie nic do fabuly i sa zwyczajnie zbedne.

ocenił(a) film na 2
Regina1321

Gdybym nie czytała książki to nawet nie wiedziałabym o co chodzi. Film jest pozbawiony logiki, dialogi do kitu, drętwe , miałam wrażenie, że co by się nie działo na ekranie , aktorzy byli zadowoleni- a co, że nie wiedzą jak się znaleźli w Londynie, a co tam, że ktoś chce ich zabić... przecież to tylko film..
Efekty specjalne- nie spodziewałam się niczego lepszego, ale mogli popracować choć trochę nad fabułą- to akurat nie kosztuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones