PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461598}
3,4 132
oceny
3,4 10 1 132

Fikcyjne pulpety
powrót do forum filmu Fikcyjne pulpety

właściwie był ten film. Filmweb umieszcza tytuły filmów i nic po zatym

użytkownik usunięty
Kuba_67

O co filmweb, wszech wiedza? Pewnie parodia Pulp Fiction odpadku wojny bałkańskiej.

ocenił(a) film na 6

Wystarczyłoby, gdybyście trochę poszukali. Film był u nas wydany nawet na DVD. Na youtube jest do obejrzenia cały film w 5 częściach:
http://pl.youtube.com/watch?v=CYjoFsnaXTg

ocenił(a) film na 1
Axel

Ale gówno. Tak zbezcześcić kultowe "Pulp Fiction".

ocenił(a) film na 6
quentintarantinofan

Obejrzałeś chociaż caly, że oceniasz to jako "gówno" ? Film jest bardzo dobry, po za tym to jeden z pierwszych polskich filmów kina offowego. Film leciał nawet w zagranicznych kinach z dubbingiem a u nas został wydany na DVD.

ocenił(a) film na 9
Axel

film jest mistrzowski, aczkolwiek doceniony tylko przez wąskie grono. jak dla mnie to jedyna smieszna komedia jaka w tym kraju powstała po 1989 roku.

ocenił(a) film na 1
quentintarantinofan

Zgadzam się, gówno i gniot w polskiej postaci, podróbka wielkiego arcydziela...

użytkownik usunięty
quentintarantinofan

Och, jak tak można!!! Zbezcześcić kultowe PF, toż to świętość, z której nie można nawet zaczerpnąć. Żałosna postawa fanatyka.

Kuba_67

po pierwsze nie filmweb umieszcza informacje tylko uzytkownicy. A szczerze uwarzam ze film ogólnie bez sensu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kuba_67

Obejrzałem pierwszą część tego filmu. Gdy tylko się skończyła od razu wyłączyłem. 10 minut straconego życia. I jeszcze ten dzieciak ledwo czytający w czołówce. Odradzam.

ocenił(a) film na 6
Punisherrr

Szkoda, że tylko pierwszy fragment obejrzałeś bo dalej jest lepiej. Według mnie najlepsza jest końcówka.

ocenił(a) film na 1
Axel

Nie wiem. Chyba trochę strata czasu. Przecież to jest dokładnie to samo, co mogliśmy oglądać w Pulp Fiction, tylko lekko przerobione na polskie realia. Nie widzę większego sensu. Chociaż zrobiony nieźle.

ocenił(a) film na 1
Zygfryd666

Zgadzam się, strata czasu. Nie będzie się podobał fanom kultowego Pulp Fiction, a już z pewnością nie tym, którym film Quentina Tarantino się nie podobał. Taki filmik dla nikogo.

lew890

Ktos tu mówił że coś takiego może się komuś podobać ?
Racja , jak by sie uprzec nawet psie gówno rozsmarowane na masce własnego samochodu może się komuś podobać, ale dla ciebie to i tak nadal psie gówno.
Uważajcie na swoje gusta , proszę.

RozoParanoid

A tak z ciekawości... Axel ? Nie jesteś przypdakiem jednym z twórców tego "filmu" ?

ocenił(a) film na 6
RozoParanoid

Ależ skąd. Po prostu film mi się podoba. Na ten film trzeba spojrzeć z poziomu filmów offowych, bo i takim on jest. Jak ktoś nie ogląda bądź nie lubi filmów offowych to i "Fikcyjne pulpety" mu się nie spodobają.

Axel

No dobra, masz rację , sorry za moje ofensywne porównanie. ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones