PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015975}

Filip

7,1 31 266
ocen
7,1 10 1 31266
6,7 43
oceny krytyków
Filip
powrót do forum filmu Filip

Podpalamy to!

ocenił(a) film na 9

Duża niespodzianka in plus - jeden z lepszych filmów polskich jakie widziałem! Światowy poziom aktorstwa i realizacji! Zaraz będzie ból tyłka, że producentem TVP. A klip promujący film spod ręki Vito Bambino" to już majstersztyk! Recka tutaj: https://e-filmotok.blogspot.com/2023/02/blog-post.html

RadoReq

Mnie cieszy że produkcja TVP.
Publiczny, narodowy nadawca, wzorem BBC powinien mieć silną dywizję filmową i serialową.
Mam nadzieję, że to początek po sukcesie tego filmu.

ocenił(a) film na 9
drzewo_topola

Racja - ale pewnie znajdą się malkontenci skreślający film z miejsca. Obawiam się, że nawet będzie ich większość...

RadoReq

Gdyby TVP tworzyło jakościowo takie filmy jak Filip i w końcu również seriale na poziomie zachodnich, to nie patrzyliby aż tak "politycznie".
Zobaczymy za jakiś czas, może się uda.

ocenił(a) film na 9
drzewo_topola

Może przy Woronicza połapali się, że nie zdobędzie się widowni na byle czym, mimo tego, że ciągle się opowiada, jacy to ludzie głupi. "Filip" to przykład kina polskiego, którego jest niewiele, a który możemy bez wstydu pokazywać znajomym z zagranicy i mówić: "A wy takiego filmu nie macie? Uczcie się!". Jest tu i fachowe wykonanie, i zajebisty tekst (w którym wszystko jest po coś i wszystko coś znaczy, ostatecznie się zawiązując), i brawurowa rola główna. Brawo.

ocenił(a) film na 6
RadoReq

Ci co są przeciw TVP zapewne woleliby obejrzeć niemieckie produkcje w polskiej telewizji, że np. Matki i ojcowie jak to było kilkanaście lat temu w TVP pod rządami szwabów.

skibaa10

idz być głupi gdzie indziej

domin_4

Ale to on ma rację, czemu go wyrzzucasz?
LOL

ocenił(a) film na 7
domin_4

Niestety ale to ty z siebie zrobiłeś głupka :)

ocenił(a) film na 8
skibaa10

Jesteś demagogiem

RadoReq

To w takim razie mało filmów polskich widziałeś.

ocenił(a) film na 9
jaycutler

Niestety widziałem całkiem sporo. No, ale proszę o jakieś podpowiedzi co jest godne uwagi...

ocenił(a) film na 7
RadoReq

I cisza, a też bym chętnie poznała takie tytuły.

ocenił(a) film na 9
izka_89

Ano właśnie... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones