PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1030}
7,4 32 975
ocen
7,4 10 1 32975
7,1 11
ocen krytyków
Frankenstein
powrót do forum filmu Frankenstein

wzruszenie

ocenił(a) film na 8

"Za jedno współczujące serce pogodziłbym sie ze światem" i kto by pomyslal ze takie slowa uslysze w takim filme :) ja sie wzruszylem...

ocenił(a) film na 9
LogiCo

Polecam książkę - wiele osób zarzuca Mary Shelley nie do końca przemyślaną konstrukcję, ale dla mnie to była rewelacja i czytałem z zapartym tchem - zwłaszcza, że nie spodziewałem się czegoś takiego. Podszedłem do tego z typową wiedzą na temat Frankensteina, czyli fabularną historią, którą wszyscy w mniejszym lub większym stopniu znamy. Książka, którą musiałem przeczytać w ramach studiów, powaliła mnie głębią analizy ludzkiej natury i swoim podejściem do kwestii etycznych.

ocenił(a) film na 10
bedbug

Miłość, nienawiść i poświęcenie za wszelką cenę. Chwilami miałem wrażenie, że to nie horror tylko dramat i widowisko.

LogiCo

tak samo, w filmie nie było sporo dialogów, ale ten był porażająco prawdziwy

ocenił(a) film na 10
bambom

Mnie też film wzruszył, piękny film.

ocenił(a) film na 8
LogiCo

Mnie bardzo wzrusza scena, gdy niewidomy starzec dotyka jego twarzy... I lituje się nad nim. A potem im przerywają... Jest mi wtedy tak przykro, że aż ostatnio wyłączyłam ten film, by tego nie oglądać :)

ocenił(a) film na 10
LogiCo

Bo to jest w książce. W książce nie ma procesu pokazania jsk Wiktor robi potwora ale jest Tylko cierpienie jego dzieła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones