PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5719}

Frankie i Johnny

Frankie and Johnny
6 648
chce zobaczyć
6,7 3
oceny krytyków
Frankie i Johnny
powrót do forum filmu Frankie i Johnny

Jaka cudowna niespodzianka! Film stoi na wyższym poziomie niż jakakolwiek inna komedia romantyczna. Przeglądałam się w nim dosłownie jak w lustrze - aż mnie to wręcz zaniepokoiło. :) "Frankie i Johnny" zajmują u mnie specjalne miejsce.

ocenił(a) film na 9
racjo

mam nadzieje, ze Twoja opinia jest trafna:) mam ten film na dvd od prawie miesiaca i boje sie ogladac:) mam tylko nadzieje ze wzruszajacy i prawdziwy.

ocenił(a) film na 9
Michael_Corleone_3

Jesli jeszcze nie obejrzales....... to zrob to natychmiast!! Po prostu inne komedie romantyczne, a nawet "powazne" filmy o milosci moga sie jedynie uczyc od tego co zostalo pokazane w tym filmie. Niesamowicie subtelny, prawdziwie zabawny i bardzo ladnie wzruszający. Po prostu 10/10!!!

ocenił(a) film na 9
Rita_2

No i stało się w końcu obejrzałem "Frankie & Johnny".
Jestem zachwycony!Bardzo prawdziwy film, nic a nic przesłodzony,
można by powiedzieć że jest to i dobry dramat...ale oczywiście chumoru
w filmie nie brakuje, jednak jest bardzo wyszukany i świetnie dopasowany do całego obrazu.
Muzyka, klimat - perfekcyjne.Gra aktorów - perfekcyjna.
Nie nazwałbym tego filmu komedią romantyczną, to raczej dramat-romans. Piękny, mądry film! Polecam z całego serca!

ocenił(a) film na 9
Rita_2

No i stało się w końcu obejrzałem "Frankie & Johnny".
Jestem zachwycony!Bardzo prawdziwy film, nic a nic przesłodzony,
można by powiedzieć że jest to i dobry dramat...ale oczywiście chumoru
w filmie nie brakuje, jednak jest bardzo wyszukany i świetnie dopasowany do całego obrazu.
Muzyka, klimat - perfekcyjne.Gra aktorów - perfekcyjna.
Nie nazwałbym tego filmu komedią romantyczną, to raczej dramat-romans. Piękny, mądry film! Nie tylko o miłości, także o samotności i ludzkich obawach, lękach.Polecam z całego serca!

ocenił(a) film na 9
Michael_Corleone_3

Zgadzam sie w 100%!!

Wlasnie pozyczylam ten film kolezance bo mam wlasny egzemplarz :) ale cos czuje ze musze jej zabrac bo znow rosnie ochota na obejrzenie....
Pozdrawiam milosnikow tego filmu!!

ocenił(a) film na 9
Rita_2

Ja ten film, kupiłem chyba ze 3 miesiace temu jak nie dalej, ale jakoś nie chciałem za szybko "czerpać z niego radości"
..i dopiero wczoraj oglądałem:) tak jak napisałaś jest wzruszający.
Tak na marginesie to uwielbiam Al Pacino. Jak znasz podobne filmy to będę wdzięczny za tytuły, choć takich filmów jest niewiele-tak dobrych.
Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 9
Michael_Corleone_3

Jesli nie widziales to koniecznie obejrzyj Co sie wydarzylo w Maison County z Meryl Streep i Clintem Eastwoodem. Przepiekny!
Nie ma w nim az tylu watkow zabawnych - jest to raczej klasyczny dramat ale oglada sie go wspaniale. Az czujesz jak to uczucie rosnie i pulsuje, utozsamiasz sie z bohaterami w pelni. Naprawde szczerze polecam. Brak w nim cukierkowego pokazywania uczuc co w takich filmach jest bardzo wazne zeby nie popasc w ckliwosc.
Polecam w 100%!! Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Rita_2

Coz.. Po raz kolejny.. chyba juz szosty:) obejrzalam ten film przed chwila wlasnie. Ech.. jak milo.

racjo

:)))))

racjo

Konstrukcja fabularna jest prosta, jasna i oczywista. Jak w komedii. Ale kiedy akcja rozgrywa się między Pacino i Michel? powstaje sztuka. Pacino jak to Pacino, doskonały... kucharz ;), po drugiej stronie lejdi Batmana. Świetnie kontrastujący się duet. Film z serii: maksymalny, z happy endem;) - pozwalającym wierzyć, że Miłość na nas czeka i kiedy przyjdzie? to heh - nie pozwól jej odejść. Czasami potrzebujemy takich bajek ;)

ocenił(a) film na 8
racjo

Nie przesadzajmy, nie przesadzajmy. Filmik prawie tak jak kazdy inny z tego gatunko, lekki latwy i przyjemny

Rafik_4

Jak dla kogo.

racjo

Jako 100% macho, który wychodzi z pokoju gdy leci kom. rom. i jeszcze naśmiewa się przy tej okazji z połowicy i który nie wyszedł z pokoju przy okzaji Friankie i johnny tylko dlatego, że chciał sprawić połowicy przyjemność, ale i tak nie omieszkał się ponaśmiewać z puszką w dłoni, stwierdzam co następuje: ten film jest uroczy.

ocenił(a) film na 10
R_E_B_E_L

Zachwycona za każdym razem po jego obejrzeniu.

racjo

genialny i jakże prawdziwy. uwielbiam! z resztą nie tylko ja...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones