PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38640}

Freddy kontra Jason

Freddy vs. Jason
5,7 28 583
oceny
5,7 10 1 28583
4,6 7
ocen krytyków
Freddy kontra Jason
powrót do forum filmu Freddy kontra Jason

daremny jest jak cholera, ale pamiętam jak miałem jakieś 20 lat to oglądałem go z moją kumpelą,
ja kibicowałem jasonowi a ona freddyemu. po filmie mi dala i dlatego go kocham:D

halfpenny

Hahahahaha, o matko...

halfpenny

hehe

ocenił(a) film na 6
halfpenny

Łapka w górę za trafny osąd i szczerość :-)

PS. Całą naszą rzeczywistość odbieramy przez pryzmat bieżących wydarzeń i bagaż zdobytych doświadczeń.

halfpenny

wyrazy szacunku.

ocenił(a) film na 5
halfpenny

Romantyczna puenta

ocenił(a) film na 7
halfpenny

dobre xd oby wiexej takich horrorow krecili, czesciej zaczna kumpele nam dawsc xD

halfpenny

Nie warto uprawiać seksu bez ślubu kościelnego, bo to grzech ciężki. A grzechów, czyli złych uczynków warto unikać, bo "Bóg jest sędzią sprawiedliwym, który za dobre wynagradza, a za złe karze" - drugi punkt "Głównych prawdy wiary", dlatego ich skutkiem jest kara, czyli cierpienie ludzi. Nie ma znaczenia, czy jest się człowiekiem wierzącym lub niewierzącym, bo grzech i tak ma miejsce, nawet jeżeli człowiek wyklucza taką możliwość. Osoby negujące istnienie Boga także grzeszą, mimo tego, że uważają, iż tak nie jest. Z Bogiem oraz grzechem jest jak z powietrzem, czyli nie widać, ale i tak istnieje. Owszem naukowo można stwierdzić istnienie powietrza, ale jest ono niewidoczne dla ludzkiego oka i to nie znaczy, że go nie ma - tak samo jest z rzeczywistością duchową.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones