Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 3:02

Zobacz Free Guy zwiastun

Film

2020
8 513
chce zobaczyć
{"id":"828206","linkUrl":"/film/Free+Guy-2020-828206","alt":"Free Guy","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/82/06/828206/7900857.2.jpg"}
Pracownik banku odkrywa, że jest postacią niezależną w brutalnej przygodowej grze akcji.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Free Guy
Free Guy (2020) Zwiastun nr 1 (polski) 3:02
Free Guy
Free Guy (2020) Zwiastun nr 1 3:02
Free Guy
Free Guy (2020) Klip Nowi przyjaciele 1:53
Free Guy | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2020 | Film Bohaterem komedii [b]"[film=828206]Free Guy[/film]"[/b] jest urzędnik bankowy, który odkrywa, że jest drugoplanowym graczem w otwartej grze wideo. Postanawia zmienić jej reguły i zostać bohaterem na swych własnych zasadach. W sytuacji, w której nie ma ograniczeń, chce ocalić swój świat, zanim będzie na to za późno.

Bohaterem komedii "Free Guy" jest urzędnik bankowy, który odkrywa, że jest drugoplanowym graczem w otwartej grze wideo. Postanawia zmienić jej reguły i zostać bohaterem na swych własnych zasadach. W sytuacji, w której nie ma ograniczeń, chce ocalić swój świat, zanim będzie na to za późno.

dystrybucja
Disney
studio
Twentieth Century Fox (przedstawia) / 21 Laps Entertainment / Berlanti Productions
tytuł oryg.
Free Guy
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Worcester, Bostonie i Revere (Massachusetts, USA).
Zdjęcia w Bostonie (Massachusetts, USA) trwały od maja do lipca 2019 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Takie GTA z perspektywy NPC-a ,zobaczymy co wyjdzie.

 • Ale się jaram najnowszym zwiastunem. Historia bardzo orginalna, Rayan jak zwykle super i wogóle..... Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2020 roku.

 • Good to be good

  batgniewko

  Dochodzimy do punktu, w którym Ryan Reynolds dochodzi do wniosku, że najlepiej być Ryanem Reynoldsem i nie starać się grać coś innego. Oczywiście jest jak zwykle zabawny w tym co robi, i widać że ma z tego frajdę. Trailer wygląda jak popłuczyny z (słabego) Ready Player One zmieszane z odpadkami humoru po ... więcej

 • GTA Online co do joty

  djmysz

  Już po zwiastunie widać że będzie to film idealny dla graczy GTA Online. Latają myśliwce, jeżdżą czołgi, ludzie mają superauta w garażu (dorożka wygrała)... Nie mogę się doczekać!

  2
  • Taika Waititi

   revagne

   zapowiada się kolejna lekka komedia akcji od R.R. boje się tylko że jeśli Disney kłdzie na tym rękę to może być zbyt lekka. I oczywiście Taika Waititi którego humor jest na krawędzi parodii i komedii co nie zawsze wychodzi na dobre.