To już pewne. "Free Guy" początkiem całego cyklu filmowego

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/To+ju%C5%BC+pewne.+%22Free+Guy%22+pocz%C4%85tkiem+ca%C5%82ego+cyklu+filmowego-145712
To już pewne. "Free Guy" początkiem całego cyklu filmowego
Szef wytwórni 20th Century Studios Steve Asbell udzielił ostatnio obszernego wywiadu portalowi The Hollywood Reporter. Podzielił się w nim planami studia na najbliższe 10 lat. Wspomniał m.in. o "Free Guy".

Więcej filmów w uniwersum "Free Guy"Asbell potwierdził, że kinowy hit "Free Guy" z Ryanem Reynoldsem jest dopiero początkiem. W planach studia jest co najmniej kilka kolejnych filmów. Niestety na razie udzielił żadnych dodatkowych informacji.


Dla fanów oryginału nie będzie to wielkie zaskoczenie. "Free Guy" okazał się jednym z większych amerykańskich przebojów czasów pandemicznych. Zarobił bowiem na całym świecie ponad 320 milionów dolarów. To, że sequel jest możliwy, jeszcze w tamtym roku sugerował sam Reynolds. Teraz zyskaliśmy formalne potwierdzenie.

"Free Guy" - o filmie"Free Guy" to historia przeciętnego urzędnika bankowego, który zupełnie przez przypadek odkrywa, że jest drugoplanową, niegrywalną postacią w otwartej grze wideo. W rzeczywistości pozbawionej ograniczeń postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, ocalić swój świat i zostać bohaterem według własnego scenariusza.

Film wyreżyserował Shawn Levy ("Giganci ze stali", seria "Noc w muzeum") według scenariusza Matta Liebermana i Zaka Penna. W obsadzie oprócz Reynoldsa znaleźli się m.in. Jodie Comer i Taika Waititi.

Zwiastun filmu "Free Guy"

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej oscarowej ANKIECIE, w której możecie głosować na swoich faworytów. TUTAJ znajdziecie nominacje do 94. nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wybierzcie najlepszych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones