PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213077}
5,5 789
ocen
5,5 10 1 789
Funny Money
powrót do forum filmu Funny Money

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Już od pierwszych kilku minut projekcji tego filmu można dojść do wniosku, że człowiek zamiast się na nim bawić, będzie się po prostu męczył. I tak właśnie się dzieje. Schematyczność, "dowcipy na siłę", szablonowość. Nie polecam.

ocenił(a) film na 8
RevulsioN

Odnoszę wrażenie, ze nie obejrzałeś filmu w całości...

ocenił(a) film na 1
madzio_r

Szczerze mówiąc masz rację. Obejrzałem jedynie połowę tej produkcji. Potem jedynie urywki. To był mój trzeci film 'w karierze', na którym nie udało mi się wytrzymać do końcowych napisów. Nie wiem, może akurat zły dzień miałem, ale wszelakie gagi zaprezentowane w Funny Money po prostu mnie od siebie odpychały.

ocenił(a) film na 8
RevulsioN

E tam, każdy ma gorsze dni. Ten film trzeba obejrzeć z dobrze dobraną grupą osób :P Mnie rozbawiał ten film do łez (dosłownie!). Widocznie gustujesz w innych filmach :) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
RevulsioN

Sorry za te powtórzenia w poprzednim komentarzu... Aż mi wstyd, że tyle błędów w jednym poście :/

ocenił(a) film na 1
RevulsioN

Dwa razy pochodziłem do oglądnięcia i za każdym razem wyłączałem. Strasznie mnie drażnił ten film, wręcz idiotyczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones