PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164175}

Gang z boiska

Gridiron Gang
7,4 21 735
ocen
7,4 10 1 21735
Gang z boiska
powrót do forum filmu Gang z boiska

tylko jak dla mnie za dużo już jest filmów, które maja ten sam motyw tzn. jest on niby na faktach ale każdy inny film o podobnym przesłaniu wygląda identycznie. Nie wiem czy tak wyglądają amerykańskie realia, ale według mnie wszystko w nim jest mocno przesadzone. Pokazują, że można każdego chłopczyka naprawić w parę tygodni. Wątpię żeby to w rzeczywistości działało na ich społeczeństwo.

ocenił(a) film na 10
QXYZ

Wg mnie takie filmy są najlepsze. Głównym motywem tego filmu jest dążenie do stania się lepszym człowiekiem i jest on ciągle powtarzany w filmach z tego względu, że każdy z nas (a przynajmniej większość) dąży do tego i temat nie jest nikomu obcy. W filmie nie jest ukazane, że każdego można naprawić w kilka tygodni, ale chodzi o przedstawienie samej natury tych ludzi, tzn. nie urodzili się oni po to, żeby zabijać, tylko kochać. Ich nieszczęściem było to, że trafili w złe towarzystwo do gangów i nie miał im kto pokazać, po co naprawdę żyją. Błądzili i czuli się z tym źle. Dopóki trener nie wskazał im właściwej drogi.On ich nie naprawił, bo wewnątrz nie byli zepsuci, mieli jeszcze w sobie tą cząstkę miłości, on ich tylko ukierunkował, a resztę już sami osiągnęli. I to jest możliwe! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones