PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583649}
6,6 69 297
ocen
6,6 10 1 69297
5,2 14
ocen krytyków
Gangster Squad. Pogromcy mafii
powrót do forum filmu Gangster Squad. Pogromcy mafii

4/10

ocenił(a) film na 4

Film do pięt nie dorasta klasyką tego gatunku.

sylwester_3

*klasykom

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 6
sylwester_3

Klasykąąą...

ocenił(a) film na 4
sylwester_3

Poprawnie powinno być tak:
Film do pięt nie dorasta klasykom tego gatunku.

Coś może być klasyką. Ale komu/czemu nie dorasta - klasykom.

ocenił(a) film na 4
wisznu

co ty pieprzysz , Klasyką może być też film ,coś ci sie poyebało.

sylwester_3

Ktoś tu spał na lekcjach polskiego...

ocenił(a) film na 4
epicman132

a co ? Film nie może być klasyką ?

sylwester_3

Film może też być klasykiem ;)

ocenił(a) film na 4
wisznu

klasykom liczba mnoga bezokolicznik

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sylwester_3

Not Sure if Trolling, or Just Retarded.

ocenił(a) film na 6
epicman132

Haha, true :D

ocenił(a) film na 4
Olsa09

Przezabawna jesteś :)
Napisz coś jeszcze ,wszyscy na to czekamy.

ocenił(a) film na 6
sylwester_3

Wiem, dzięki.:)

ocenił(a) film na 4
Olsa09

no to nawijaj

ocenił(a) film na 6
sylwester_3

Nie nieee, czyń honory!

ocenił(a) film na 4
Olsa09

nie nie panie mają pierwszeństwo :)

ocenił(a) film na 6
sylwester_3

Niezmiernie miło z Twojej strony, ale jednak podziękuję. :D

ocenił(a) film na 4
epicman132

Dobrze piszesz o sobie.Gratuluje samo krytyki.

sylwester_3

samokrytyki* :D

ocenił(a) film na 4
Ekstranajki

kolejna analfabetka :) cóż nie ja was uczyłem w Polsce
samo krytyki samokrytyka, jest to zależne wjaki zdaniu zostaje okolicznik wykorzystany.Więc samokrytki nie ma i jest błędne.Pała jak z tąd do Ciebie lamusko

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
sylwester_3

Szkoda dla ciebie,że nie chcesz posłuchać ludzi mądrzejszych.Cóż,żyj dalej w nieświadomości i ucz się polskiego,pewnie z marnym skutkiem a twoje błędy staną się "klasyką" bo nie masz "samo krytyki".Nie pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
sylwester_3

Za tego cwela to się dziwię bo nie jestem tobą(małe litery "twój" napisane celowo,ale ty i tak nigdy tego nie ogarniesz).A twoj avatar za to miażdży,he,he,he.Z jednym się jednak zgodzę:film nie dorasta do pięt KLASYKOM tego gatunku.Za chwilę zaczniesz pewnie obrażać moją rodzinę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
sylwester_3

Cukierki też dziecią dajesz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
sylwester_3

może jest taki jak napisałeś, mi tam film podoba się bo jest w klimacie Pogromca Mafii a ja takie lubie jak np film Max Payne,The Punisher :)

ocenił(a) film na 4
MrKimimaro

Cóż dam Ci namiar do super filmu
http://www.filmweb.pl/film/Blow-2001-4258

sylwester_3

Ja chcę sylwusiu... :)

Widzę, że Twoje umiejętności lingwistyczne rosną z każdym miesiącem, proporcjonalnie do geniuszu jaki prezentujesz. Zajmij się może muzyką Twoje teksty stał by się "klasykąkami".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sylwester_3

Widzę, że twoje fetysze też uległy rozwojowi... Niestety na przyjemności trzeba sobie zasłużyć...Ty jednak nie zasługujesz nawet na nazwanie Cię człowiekiem, marny Dj'u :)

ocenił(a) film na 6
DIDASKALIA

Jeeeejku, skończcie spamować, za dużo powiadomień mi przychodzi -.-

Olsa09

Wystarczy je wyłączyć.

ocenił(a) film na 6
DIDASKALIA

Jaki jest sens kłótni na filmwebie? Raz, że wasze "wypowiedzi" nic nowego nie wnoszą, a raczej wątpię żeby ktoreś z was dało prędko za wygraną w tej bezsensowanej wymianie zdań.

Olsa09

a ja mam pytanie, gdzie jest moderacja? dlaczego nie ma w Polsce chyba żadnego portalu (może poza radiem maryja hehe), gdzie chamstwo jest usuwane? na gazeta.pl pełno chamstwa, tutaj pełno chamstwa.. ja wiem, że to polski folklor i ma swój urok, ale powinien być jakiś wybór... znacie może jakiś konkurencyjny do filmwebu portal, gdzie wpisy debili i chamów są usuwane w ciągu np. godziny od umieszczenia?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sylwester_3

Hola hola nie uważam Cię za osobę, już to napisałem powyżej. Jaki ty jesteś śmieszny cyganku z małopolskiej wsi. Nie groź mi proszę, bo to już jest bardzo słabe i do tego karalne.

ocenił(a) film na 4
DIDASKALIA

Mój Teść jest komendantem w rejonie. Więc już jesteś na celowniku, właśnie cię sprawdzają i twoje Ip z komputera.I nie zamierzam dojść do twego poziomu, nie uda ci się to.

ocenił(a) film na 7
sylwester_3

Ale mistrz :D Szukaj się na wiocha .pl :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sylwester_3

Podobno już go wysłałeś więc nie rozumiem po co sprawdzają ponownie:) Coś z pewnością jest z Tobą nie tak skoro najpierw grozisz mi śmiercią, a następnie straszysz policją. Dodatkowo wykorzystywanie służb do celów "rodzinnych" też jest karalne. Jesteś totalnym lamusem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sylwester_3

Patrząc na poziom odwagi jaki prezentujesz nie ma tam zbyt wiele. Może poproś teścia o pomoc.

sylwester_3

Gadaj zdrów trollu przez kabelki, ani on tobie nie wpie*doli, ani ty jemu. Za to on może cię zgłosić i będziesz miał problem, albo raczej pełnoletni rodzice, którzy za ciebie odpowiadają. A teraz do rzeczy, pisze się "klasykom" pajacu i skończ się tłumaczyć jakimiś ku*wa wymysłami, gdyż składnia i spójność wypowiedzi nie zachowują przy nich sensu. "Samo krytyki", ja bardzo chcesz, żeby taki zwrot istniał, tak bardzo go nie ma.

Pozdrawiam, Polak poprawnie piszący po polsku.

PS: Zanim wypomnisz kolejnej osobie jak to zwroty grzecznościowe piszemy z wielkiej litery, to proponuję się zapoznać z koniecznością używania ich w wypowiedziach, które nie są listami. Obowiązkowe są tylko i wyłącznie w listach/mailach. W innych wypadkach są dopuszczalne, ale niekoniecznie. Nie szanuję cię pajacu, więc nie będę pisać do ciebie z szacunkiem.

A teraz wypie*dalaj trollu poskarżyć się mamie, że cię pouczyli na forum publicznym.

ocenił(a) film na 7
sylwester_3

"Film do pięt nie dorasta klasyką tego gatunku."

Mmm... pięknie się odmienia przez przypadki :D. Widzę, że kolega jest magisterę inżynierę co najmniej a już na pewno doktorę profesorę ;D

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/07/537f608e50d2ea692ddd47c36219b1b0.j pg?1341326929

Tyrq

Obrona poprawności zdań i tak jest najlepsza...

"klasykom liczba mnoga bezokolicznik " tutaj mamy przykład klasycznego bezokolicznika rzeczownika:) to bardzo nowatorska teoria znana tylko w cygańskich kręgach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones