PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687635}

Gdy stawka jest wysoka

When the Game Stands Tall
7,1 4 383
oceny
7,1 10 1 4383
Gdy stawka jest wysoka
powrót do forum filmu Gdy stawka jest wysoka

... to już standard ... jednego odstrzeliwują na imprezie z czarną muzyką w tle ... oczywiście jest altruistyczny wzorzec wychowawcy trenera ... przełamywanie barier i duch drużyny ... zabrakło mi przygłupiej dziewczy, która zaszła w ciążę z równie przygłupim piłkarzem i całych dylematów moralnych dotyczący przyszłości. Jest wątek pychy i pokory z pracą u podstaw, która oczywiście zwycięża. Po prostu standard ... takich scenariuszy można napisać kilka miesięcznie.

tkow

Jak można zmienić coś, co się faktycznie wydarzyło? Skoro film jest oparty na faktach, mówienie o jakichkolwiek standardach jest trochę nie na miejscu, bo wiadomo, że życie nie toczy cię według standardów.

naklejka97

I co z tego. Ludzie się zakochują ... i są przygłupie komedie romantyczne i psychodeliczne dramaty ... ludzie prowadzą wojny i są niezniszczalni herosi i bohaterowie łkający i robiący pod siebie. To, że coś się wydarzyło nie oznacza, że nie podpada pod schemat i nie może być w niego dodatkowo formą wciśnięty.

użytkownik usunięty
tkow

duzo o jest o futbolu czy bardziej o ludziach?

Nie znam się na futbolu, ale jest tego niewiele.

ocenił(a) film na 4
tkow

też zmęczyłem film i mam te same odczucia.

tkow

Akurat to nie byl film o osobach czarnoskórych ale zgadzam sie, te filmy robia sie nudne bo doslownie taki sam scenariusz, dla mnie film by sredni dlatego tylko i wylacznie 5 bo lubie filmy sportowe.

tkow

jakim murzyńskim getcie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones