PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154964}

Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho
7,7 22 774
oceny
7,7 10 1 22774
Gdyby jutra nie było
powrót do forum filmu Gdyby jutra nie było

Może ktoś z was wie, czy w tym roku również w wakacje telewizja wyemituje coś z Bollywood???

P.S. jeśli juz to mogliby przynajmniej po całym filmie tygodniowo, a nie po pół. ;)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

nie mam pojęcia, naprawdę
ja myślałam że u mnie w Ang będą wyświetlane te filmy, ze względu że popularność która zawsze wydawała mi się tu większa, a jednak nie. wątpie że w Polsce puszczą coś, pewnie dalej można liczyć tylko na tvn7, które puszcza w późnych godz

emily91

Rok temu w jedynce puścili 4, po pół filmu tygodniowo. Trochę mało, ale dobre i to. Miejmy nadzieję, ze i w tym roku będzie można nasze filmy ogladać w tv.

_Summer_

Nie wiadomo czemu, ale w tym roku filmów Bolly nawet do gazet nie dodają.
I podobno kino bollywoodzkie staje się coraz bardziej popularne,a nigdzie go nie ma...

ocenił(a) film na 9
_Summer_

no bo im się nie opłaca w gazetach dawać bo wszyscy w gazetach kupują bo tanio a żadne sklepy nie zarabiają...ale mogliby dać chociaż z jeden film na miesiąc a nie kompletnie nic...:/

ocenił(a) film na 10
matta_fw

pewnie znowu puszczą w sierpniu tak jak rok temu o ile cokolwiek w tv puszczą z Bolly... dyskryminacja...;p

deewana

Oby cokolwiek puścili :)) Może po zakończeniu mundialu... Narazie sprawdzam program na bieżąco i kompletnie nic >:((

ocenił(a) film na 10
_Summer_

też na nic nie napotkałam w programie;((( ale żyję nadzieją że może jednak...;)

deewana

Mundial się już dawno skończył i nadal nic :((( Pewnie w tym roku już nic nie puszczą. Szkoda, że TV nie bierze pod uwagę ilu jest w Polsce fanów Bollywood...

użytkownik usunięty
_Summer_

no niestety maja nas gdzieś :( ale coż porazić :/

ocenił(a) film na 9

Jutro w TVP 14.20 Fanna cz.1. Wygląda na to, ze telewizja polska wraca z wakacyjną emisją filmów bolly, ale zapewne tych samych co przed 2 laty...

walik166

wielkie dzięki za info. :) może puszczą coś nowego?! ;))

ocenił(a) film na 10
_Summer_

e tam, nowego... :) akurat te puszczane przez tvp filmy były w większości naprawdę dobre, ale jednocześnie to te najpopularniejsze, które można o każdej porze, w całości i za darmo zobaczyć przez Internet, więc czy jest jakiś sens, żeby je emitować znowu... jak dla mnie to mogliby puszczać nawet późno w nocy, ale NOWE produkcje bolly, albo ostatecznie te stare a tutaj w ogóle nieznane:)

oldschool_punk00

Wiesz te najnowsze są za drogie, a starych boją sie puszczać, bo mogą mieć bardzo małą oglądalność. Ja pisząć nowe miałam na mysli inne np. "Salaam namaste'' - przynajmniej ludzie dowiedzieli by się, że są filmy bolly, w których sie całują itp. ;D Myślę, że ten film by sie przyjął, gdyż nie jest "zbyt indyjski" - wiecie co mam na myśli. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones