PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154964}

Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho
7,7 22 773
oceny
7,7 10 1 22773
Gdyby jutra nie było
powrót do forum filmu Gdyby jutra nie było

A Shahrukh Khan to mistrz- nie do zastąpienia!!

ocenił(a) film na 10
zmija37

Zgadzam się z tobą w 100%! Film cudowny, piękny i wzruszający. Zawsze gdy oglądam ten film, beczę jak dziecko, któremu odebrano coś najcenniejszego. A Shahrukh Khan'a uwielbiam! Masz rację - jest nie do zastąpienia. :)

ocenił(a) film na 10
zmija37

Jestem facetem, ale to 1 z 5 filmów na 200 jakie oceniłem, któremu wystawiłem maksymalną notę. Bardzo dobry scenariusz, ale w szczególności wykonanie - gra aktorska - kapitalna!!! Coś pięknego! Tak w skrócie... Polecam wszystkim wrażliwym osobom, które jeszcze tego nie widziały. Nie tylko kobietom, bo jednak filmy bollywoodzkie to przede wszystkim one oglądają.

zmija37

Ten film jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających, jakie w życiu oglądałam, mimo, że nie gustuję w Bollywood.

ocenił(a) film na 9
Ann777

Mimo iż jestem facetem to ten film tez mnie wzruszył do łez ale i rozśmieszył 10/10

adamwis25

Hmm... takiego faceta ze świecą obecnie szukac.....

ocenił(a) film na 10
Ann777

1 film bollywood... uwielbiam do niego co jakis czas wracac... pamietamz e 1 raz ryczałam i teraz obejrzałam po niemal 2 latach i znnwou łzy łzy łzy :< łzy i śmiech w jednym ehh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones