PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667673}
7,4 993
oceny
7,4 10 1 993
Generation Iron
powrót do forum filmu Generation Iron

Do jakiej choroby im najbliżej: problemy z kolanami, wątrobą czy nerki zbyt obciążone. Ja nie chcę krakać ale kulturyści w latach 60-70 do byli zwykli zgrabni silni mężczyźni. Młody Marek Perepeczko wyróżniał się z tłumu mimo, że nie brał żadnych odżywek. A oni? Oni są szersi niż wyźsi:) Tak sobie myślę, że między tymi odżywkami, a sterydami to jest cieniutka linia.

Effx03

Ja nie chciałem zhejtować kulturystów POWAŻNIE.

MacGregor82

hehe, bo z tych 300 konnych samochodow przynajmniej jest uzytek na autobahn... a z kulturysty? co najwyzej zje 5 porcji kurczaka na raz :)

ocenił(a) film na 6
Effx03

Zero sily i sprawnosci ?! Co ty za brednie wypisujesz ... Pustymi (tak je nazwales) miesniami przewalaja tony zelaza ?
Motto dla ciebie na dzis ... Ogarnij sie facecik ;) poczytaj,poogladaj a wtedy rozwin temat ...

Ziolek_21

Siłę może mają (w podnoszeniu ciężarów) ale ze swoim ciałem nic nie zrobią ;-;. W wojsku czy w sztukach walki nigdy nie zobaczysz kulturysty bo mają zerową sprawność ;).

ocenił(a) film na 6
Effx03

Effx dalej nie czytasz ;) Arnold byl w wojsku ;)

MacGregor82

najbliżej im do choroby psychicznej; wszystkie "eksperymenty" z ciałem biorą się z głowy, z zaburzonego postrzegania własnego "ja", własnego wyglądu i fizyczności; to tak jak modelki anorektyczki albo te depresyjne bidulki z kilkuset kilogramową nadwagą, kulturysta tak samo - wygląda jak parodia faceta, chociaż wydaje mu się, że jest inaczej; do tego dochodzi jeszcze ekshibicjonistyczna potrzeba publicznej demonstracji własnej niesprawności, bo fizycznie sprawni to oni nie są, co widać na pierwszy rzut oka

tempus_frangit

Rany dziewczyno ja nie wiem czy to jest na poważnie czy sobie robisz jaja. No ale się wysiliłaś trochę. A dlaczego nie są fizycznie sprawni? Bo mają mięśnie tak?

MacGregor82

nie - ja mam mięśnie, Chodakowska, Ibisz, Kraśko, McConaughey, Tatuum, Madonna, Dennis Richards, Demi Moore, Sarah Jessica Parker.... and more too! ale nie robimy ze swojego ciała placu do chemicznych eksperymentów i pośmiewiska! też trenuję i dlatego pozwoliłam sobie na tę wypowiedź - w przypadku kulturystów nie ma mowy o zdrowym trybie życia, o zdrowym odżywianiu (znam takich, którzy po zawodach wylądowali na dializowaniu- 3x dziennie żyła do końca życia, albo śpiączka...), zresztą film sam pokazuje rozmiar patologii w tym sporcie

rozbawiła mnie scena z koniem :) jaki idiota o tych gabarytach dosiada konia w ogóle i to w dżinsach ? :D

tempus_frangit

Wiesz facet, który ma w łapie 45 cm jest duży. Michał Karmowski wyróżnia się z tłumu. A taki Robert Burneika wygląda jak mutant. On ma w ramieniu te 45 + 13 cm. Dlatego pytam jakie oni mają serca i czy są zdrowi. Ja takiej osoby jak Burneika nigdy nie widziałem. Jak się odżywiają mniej więcej wiem jest na youtubie. Wiem, że mają jakieś problemy jelitowe przez te odżywki. Niektóre z tych suplementów to obniżają lub podwyższają poziom testosteronu i to tak niezdrowo. Nie wiem skąd ten sarkazm i co cię rozbawiło. Glinka i Jan Łuka to bydlaki ale oni nie brali chyba ,,mąki" dzień w dzień. A Arnold serducho nadwyrężył. Wielu z tych mistrzów to umierało nagle. Co to jest dializa nie wiem może sprawdzę. I te 45 cm w łapie to nie tłuszcz tylko czysty mięsień.

MacGregor82

no to pytam - po co facetowi 45 w łapie? żeby się na to patrzył w lustrze i pod ten widok brandzlował? żeby pokazywał ziomom z siłki i razem się tym widokiem rajcowali? po co? po co robić z siebie kalekę? bo kaleką jest ktoś, kto ma taki przerost masy mięśniowej, a jak zapewne już sobie wygooglałeś serce też jest mięśniem ;)
pomijam wątrobę i trzustkę, tego nie da się wytrenować, a na ich niewydolność schodzi większość zakwaszonych dietą kafarków ;)

głupoty nic nie wytłumaczy

tempus_frangit

Co jeszcze silnik w samochodzie jest (w zasadzie to był) przewidziany na 500 tyś. km bez remontu. Ale jakby ostro szarżować to zrobi się połowę. Ci kulturyści jak kończą przygodę ze sportem to bardzo szczupleją.

MacGregor82

szczupleją, bo ich trzeba leczyć

MacGregor82

zapytaj tancerzy Teatru Narodowego - oni nie robią sztuki wyciskając sztanię :)

ocenił(a) film na 7
MacGregor82

Aby wyobrazić sobie jakie mają serca wystarczy spojrzeć na obszerną listę nieboszczyków kulturystów, którzy opuścili ten świat najczęściej tuż po trzydziestce. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones