PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151524}
7,1 16 470
ocen
7,1 10 1 16470
Get Rich or Die Tryin'
powrót do forum filmu Get Rich or Die Tryin'

Jako film to 8/10 ale jako biografia to pfff ... po pierwsze to jest bzdura że dostał 9 razy ! (owszem został postrzelony i ciężko ranny ale nie dostał 9 kul !) a pozaty oczywiście musaił w tym filmie opowiadać jaki to z niego gangster ! Przecież na filmie to widać że diluje itp.!
(Ale jednak 50cent musaił PODRKREŚLIĆ żę jest gangsterem i ch...)
Żaden z niego raper ! gangster ani aktor ! ... takie jest moje zdanie !

mAster_Z

moje jesi identyczne, wielki panucz i jaki to on zajebisty nie jest...
cos mi sie robi jak go widze . on jest niby bogaty ale wciąż biedny w sensie bycia.

ocenił(a) film na 10
mAster_Z

Według mnie film jest boski i 50 Cent świetnie zagrał. Faktów jest jakieś 50%, ale TO NIE JEST FILM BIOGRAFICZNY. Jeśli chcecie zobaczyć film biograficzny o 50 Cencie to zobaczcie "REFUSE 2 DIE".

ocenił(a) film na 8
keraj2005

Ale jest nakręcony na podstawie jego zycia czyli Biografi ...

mAster_Z

Bzdura? Proszę - cytat z biografii z wikipedii:
"Kontrakt z wytwórnią został rozwiązany w czasie, gdy raper powracał do zdrowia po zamachach na jego życie: w kwietniu 2000 roku został dziewięciokrotnie postrzelony. Podczas strzału w twarz, doznał uszkodzenia lewej części żuchwy. Zmienił mu się przez to głos."

Na oryginalnej Wiki jest szerszy artykuł na ten temat...

johnny_18

a wiesz ze na wiki ludzie pisza ? i nie masz nigdy 100 % pewnosci ze to prawda?

89rudy

dokladnie, to bzdura z tymi 9 kulami, pisali to fani poldolara. Film nie byl taki zly, gdyby ktos inny go zagral, bo sry, ale on moim zdaniem do filmow sie nie nadaje, a i raper z niego byle jaki.

użytkownik usunięty
mAster_Z

fajny film, a dalej to szpan na 100 % czyli typowy raper : mniemanie o sobie,jacy to oni sa popularni,szpan auta i felgi 28 cali, szpan ciuchy, prywatne dżety,6 kilo złota na szyji,pół kilo złota w gębie, opłacone laski z umiesnionymi dupami, to miałem przed oczami po seansie

ocenił(a) film na 5

Taaaa, wikipedia prawdę ci powie. To plotka którą sam rozpowiedział ten pozer, raport szpitalny mówi o 3 (słownie: trzech). I uprzedzę kolejne pytanie: Tak, widziałem ten raport szpitalny, a raczej jego skan. Co dociekliwsi nie będę mieli problemu ze znalezieniem go w necie, oczywiście, jeśli znają kilka słów po angielsku.

wit_85

no wiesz mi tez sie wydaje ze 9 razy nie dostal ale ten raport to lipa.
Zle napisane "Victiim" (vectim) i daty sie nie zgadzaja raz jest 2000 rok a troche wyzej 2003. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones