PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 973
oceny
5,3 10 1 54973
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

chcialem obejrzec bo 1 byla swietna ale widze ze nie ma po co ogladac 2.

damianho15

to pozdro kieruj sie ocenami innych zamiast samemu zobaczyć film :)

maniek250

Skoro z 12 k głosów na FW ten film taką średnią, to znaczy, że coś jest na rzeczy. Obejrzałem i potwierdzam - film słabiutki. Gdybym za jego obejrzenie miał zapłacić na pewno bym tego żałował.

marcin261287

Często sie zdarza że oceny na filmwebie są zaniżone. osobiście wole sam oceniać film niż ostatecznie kierować sie opiniami innych. a co do filmu nie ma sie co doszukiwać głębokiego kina miał być to film na odmóżdżenie i taki był, mi sie podobało

maniek250

Ja się w tym filmie nie doszukuje głębokiego kina. To dzieło nawet jako typowy "odmużdzacz" jest słabe, nawet w tak mało wyrafinowanej kategorii obowiązują jakieś standardy.

marcin261287

jeśli można spytać jakie standardy ? ;)

maniek250

Takie standardy, by ów "odmużdzacz" był mimo wszystko ciekawym filmem. Tutaj tego zabrakło, więc nie można usprawiedliwiać filmu tylko z powodu zamierzonego przez twórców braku ambitnej rozrywki.

Zdecydowanie wolałbym, żeby twórcy poszli w stronę dramatu/thrilleru, pojedynku dobra ze złem. Zamiast robić z tego przerysowaną i zupełnie nieśmieszną komedię połączoną z kinem akcji.

ocenił(a) film na 7
marcin261287

Większość użytkowników tej strony zjeżdża od największych syfów wiele bardzo fajnych filmów więc nie należy się sugerować ocenami na tej stronie.

ocenił(a) film na 7
damianho15

Dwójka jest godna uwagi, na pewno więcej akcji niż w 1, fabuła swoją drogą, pare nieścisłości, ale film nie jest shitem.

Karolexification

To była masakra. Jak jakaś tania produkcja z efektami specjalnymi. W porównaniu do pierwszej części to totalny gniot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones