PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111529}
6,3 175 875
ocen
6,3 10 1 175875
3,7 14
ocen krytyków
Ghost Rider
powrót do forum filmu Ghost Rider

Sexowny Cage

ocenił(a) film na 10

Tyle na ten temat.

wiesiakizi1

Dla mnie to the most drewniany aktor ever heh :D Ale są gusta i guściki.
Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
MissAustralia

Dla mnie tak samo! Lubie filmy z jego udziałem, ale jego samego nie.
Jak kto woli. ;)

MissAustralia

no geniuszem aktorskim to on nie jest, zgadza sie, chociaz ma coś co przyciąga, szczególnie jego filmy z lat 80/90
a w ghost riderze nawet fajnie przypakowany był

ocenił(a) film na 5
MissAustralia

No właśnie to samo miałam napisać, że drewno. Najlepszy wyraz twarzy miał, jak mu się czacha paliła....heh. Poza tym zawsze i wszędzie ta sama mina... A film raczej kiepskawy.

użytkownik usunięty
katarzynka

Ależ właśnie ta mina jest w nim najlepsza! Niewzruszona żadnym wydarzeniem. W "Szyfrach wojny" kiedy indianiec, którego miał chronić przypadkowo wylewa na niego i na jego obiad kawę, na jego twarzy nie pojawił się najmniejszy kaprys. Po prostu wstał, wziął porcję swojego podopiecznego i poszedł. Lepiej robi to jedynie Schwarzeneger, ale gdy robi to Cage to na twarzy widza pojawia się banan. On jest po prostu tak poważny, że aż śmieszny. Uwielbiam go.

katarzynka

w pelni popieram i zgadzam sie z ta opinia :)

ocenił(a) film na 8
wiesiakizi1

no akurat za jego grą aktorską i nim samym nie przepadam, ale jego filmy są ok (oprócz Kapitana Corelli). a Ghost Rider - suuper film ;]

ocenił(a) film na 4
wiesiakizi1

jak mozna temu filmowi dać 10? tylko dlatego dałaś taką ocenę bo nicolas cage według Ciebie jest sexowny?

ocenił(a) film na 5
zgredziu86

najgorszy fim caga

ocenił(a) film na 6
wiesiakizi1

Seksowna Eva Mendez.

ocenił(a) film na 7
wiesiakizi1

A zauważyliście jakie on ma w tym filmie mega błękitne oczy! Jestem ciekawa czy nosił jakieś szkła kontaktowe czy to naturalne
i ogolnie w tym filmie mial jedna z lepszych fryzur, jak nie najlepsza bo ogolnie nigdy nie podobaly mi sie jego uczesania

HollyShort

może dlatego, ze ma peruke ;D

ocenił(a) film na 7
BlackShit

o kurcze nie wiedziałam :D Powinien zostawić sobie na stałe tą perukę :p

ocenił(a) film na 5
HollyShort

bez peruki czy tez z , w dobrym czy tez zlym filmie, z garbem czy bez---bralabym go na szybko hahah:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones