PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808305}

Girl

6,9 8 679
ocen
6,9 10 1 8679
7,0 23
oceny krytyków
Girl
powrót do forum filmu Girl

Przecież gdyby to nieletnia dziewczyna pokazała swoje genitalia reżyser zostałby momentalnie zniszczony, na wieki. Na nagość nieletnich chłopców jest przyzwolenie od lat. To obrazuje hipokryzję skrajnej lewicy, mówię skrajnej bo normalna lewica nie pozwoliłaby na jakąkolwiek nagość dzięcięcą, niezależnie od płci. Zwykłych ludzi zamykają za nagie zdjecia nieletnich w komputerze a film z nagim 15-latkiem jest pokazywany w kinach i jest to "sztuka". W jakim my świecie żyjemy?

DaveDovah1993

I za to dajesz 1? Widziałeś chociaż ten film?

ocenił(a) film na 8
DaveDovah1993

A szkoda, że nie odniosłeś się do ważnych problemów poruszanych przez ten film, tylko do jednej sceny z nagością. To było dla ciebie najważniejsze?

DaveDovah1993

Przecież cały przemysł filmowy opiera się na nagości kobiet.

DaveDovah1993

Sporo już na tym forum podano przykładów starszych i nowszych filmów z nagimi dziewczynkami... Sam podałem ci chociażby "Lato 1993".

ocenił(a) film na 8
DaveDovah1993

W świecie, w którym każdy, ale to każdy, może anonimowo, a przy tym bardzo publicznie, występować jako znawca i pisać cokolwiek mu przyjdzie do głowy, na dowolnie, ale to dowolnie, wybrany przez siebie temat :D

Swoją drogą zwykłych ludzi zamykają, jak tylko zabiją jedną osobę, a filmy, w których ktoś morduje tuziny przeciwników i jest przedstawiany jako wielki bohater pokazują w kinach i (powiedzmy, że) jest to "sztuka". Co z tym światem, ja się pytam!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DaveDovah1993

Ja nie widziałam filmu, ale już sam opis mnie zniechęca. Chłopiec, który skrajnie nie akceptuje siebie, wciąż na etapie kształtowania swojej osobowości. Kraj produkcji...i wszystko jasne - ideologia lgbt

DaveDovah1993

"Przecież gdyby to nieletnia dziewczyna pokazała swoje genitalia reżyser zostałby momentalnie zniszczony, na wieki."

Serio? A. Wajda i "Kronika wypadkow miłosnych" Paulina Mlynarska miała niespełna 15 lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones