PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568226}

Gniew tytanów

Wrath of the Titans
6,2 80 231
ocen
6,2 10 1 80231
4,6 9
ocen krytyków
Gniew tytanów
powrót do forum filmu Gniew tytanów

Jak można wydać fortune na efekty i zrobić z tego TELERANEK??
Napięcie to ja mam większe jak podcieram du.pe
Mogli tam wkomponować Jakies teletubisie i zrobić z tego wieczorynke miniserial...
Żenada...
Efekty 9
Reszta 2
Całosc 5

Porter_5

Film niestety niesamowicie przewidywalny i momentami zwyczajnie śmieszny. Zgadzam się w zupełności co do oceny.

ocenił(a) film na 4
Porter_5

Zemsta niedźwiedzicy i ten film to moje top dno....

ocenił(a) film na 5
mufan

kuknij nizej tego goscia co odpier...ala

ocenił(a) film na 4
Porter_5

Hehe, każdy ma prawo do swojego zdania... Ja osobiście tego filmu bym nikomu nie polecał... Bo fabułę można lepszą napisać przy jednym posiedzeniu na kiblu... Poza tym film ten jest pięknym przykładem na to ja w dzisiejszym czasie przyciągnąć widza... - parafrazując mego mentora Al'a Bundy: "krew, cycki, zero fabuły" - piękny film :D , z tym że tu krew, efekty specjalne, cycki, zero fabuły.... Mimo że cycki i efekty zawsze są fajne, to hmm czy warto? Szczerze to wole produkcje które opierają się na fabule a nie na efektach....

ocenił(a) film na 5
mufan

ja tez ale nie mozna dac temu filmowi 1 czy 2 , takie oceny dostaja produkcje ktore wszystkie wartości maja ponizej poziomu czeczenii.. a gosc mi zarzuca ze daje za duzo. no kurcze, sa aktorzy z poziomem hollywodzkim, jest mega efek sf takze nie mam sobie nic do zarzucenia... to przeciez podnosi ocene...

Porter_5

Dałeś 5, chociaż poza efektami wszystko oceniłeś na 2? Człowieku zejdź na ziemię, zjechałeś ten film z góry na dół i dałeś 5? Twoja wypowiedz to dno i kilometr mułu. Może puść sobie jakiś trailer z gry komputerowej, a najlepiej kilka, wtedy poczujesz się jak Zeus na Olimpie.

ocenił(a) film na 5
mnbb666

Masz mame?? no właśnie.. a ja mam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones