PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5911}

Goście, goście

Les Visiteurs
7,0 100 845
ocen
7,0 10 1 100845
6,2 9
ocen krytyków
Goście, goście
powrót do forum filmu Goście, goście

4/10

ocenił(a) film na 5

Nie zbyt udany montaż, który w dodatku musiał poprawiać błędy reżyserii. Film mi się osobiście podobał. Na uwagę zasługuje pomysł na scenariusz oraz niektóre teksty...
Ogólnie średniak.

ocenił(a) film na 9
KYRTAPS

Coś niespójna ta twoja wypowiedź.Typowe masło maślane.

ocenił(a) film na 10
Corleone

To świetna komedia. Lepsza od tych gówien: American Pie itp. Dobra francuska komedia. Kyrtaps to żałosna namiastka niby inteligenta !

ocenił(a) film na 9
KYRTAPS

gadasz glupoty, zauwazylem to czytajac wiele z twoich "wypowiedzi" o filmach na filmwebie - czepiasz sie pierdułek, zanizasz oceny, a teraz jeszcze zaprzeczasz samemu sobie stawiajac 4/10 filmowi ktory "się osobiście podobał"... zadnych argumentow, czepiasz sie takiego drobiazgu jak montaz... i co, film juz jest przez to "sredniakiem"??

ocenił(a) film na 10
Szczepan

Gierek część i czołem a skąd ty sie tu kur...wziołes ehehehehehhe

ocenił(a) film na 9
KYRTAPS

The Bomb, masz zupełną racje co do Kyrtapsa, jego oceny sa dziwne, zanizone i zaprzecza sam sobie.

ocenił(a) film na 8
KYRTAPS

montaż jest właśnie świetny!! i te okrągłe zbliżenia na twarze podczas sceny posiłku, czy w samochodzie na ich wielkie feancuskie nochale:D dla mnie już to jest zabawne samo w sobie:D

ocenił(a) film na 8
KYRTAPS

montaż jest właśnie świetny!! i te okrągłe zbliżenia na twarze podczas sceny posiłku, czy w samochodzie na ich wielkie feancuskie nochale:D dla mnie już to jest zabawne samo w sobie:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones