PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1273}
7,5 40 441
ocen
7,5 10 1 40441
7,3 12
ocen krytyków
Good Morning, Vietnam
powrót do forum filmu Good Morning, Vietnam

dobrze zmontowany, śmieszny, głęboki w swej treści, świetnie zagrany, słaba muzyka, niezłe zdjęcia; Przed odpowiedzeniem na ten temat zachęcam do przeczytania mojej recenzji tego filmu, która ukarze się niebawem. wszystkie uwagi co do wspomianej recenzji proszę kierować na mój blog.

KYRTAPS

Słaba muzyka?? Armstrong, Beach Boys, Fontana, James Brown i inni to słaba muzyka ?? Według mnie soundtrack to wielka zaleta tego świetnego filmu.

ocenił(a) film na 10
Lemon_3

Film jest kapitalny!!! Robin Williams gra niesamowicie, pozostali aktorzy też są świetni, genialna muzyka. Czego można chcieć więcej? Polecam

ocenił(a) film na 10
jedi22

Z tą muzyka to wyjebałes. To jedna z mocniejszych stron filmu.

ocenił(a) film na 10
Motorcycle_Boy

Uwielbiam ten film! Jeden z najlepszych, jakie widziałam. Niesamowicie inteligentny humor, a o to dzisiaj w filmach trudno. Muzyka według mnie dobrze dobrana.

ocenił(a) film na 8
KYRTAPS

Jak ten film ma kiepską muzykę to podaj mi taki z dobrą????????????????????????

ocenił(a) film na 8
KYRTAPS

High School Musical!!! :) haha :) żart oczywiście :) Co do filmu Good Morning, Vietnam to jest on piękny. Wychowałem się na tym filmie, pamiętam że jako 8 czy też 9 latek oglądałem ten film a później marzyłem by zostać takim prezenterem radiowym jak Cronauer :) Wtedy oczywiście zbytnio nie skumałem o co biegało z Wojną w Wietnamie, teraz po tylu latach rozumiem już (interesuje się troszkę wojną w Wietnamie i latami 60 tymi w USA). Film ma świetną muzyke. Jutro znowu muszę go obejrzeć, będzie to po raz 20 chyba :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones