PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1273}
7,5 40 450
ocen
7,5 10 1 40450
7,3 12
ocen krytyków
Good Morning, Vietnam
powrót do forum filmu Good Morning, Vietnam

653

ocenił(a) film na 10

653 miejsce tego filmu to kpina, co to za portal, w top 100 adwokat diabla, wall.e, efekt motyla szkoda ze nie american pie, co tu sie dzieje? (pozostawiam bez odpowiedzi), pamietam jak transformersy byly w top100, to juz ludzkie pojecie przechodzi, chcialbym aby rankingi wystepowania "top swiat" zniknely, ale to nie jest koncert zyczen, bardzo ubolewam nad ocena tego filmu, dawno przestalem sie sugerowac "ocenami" , powinne byc osobne dzialy wg gatunkow

ocenił(a) film na 9
Bobkowitz

Masz racje ale top 100 to chyba jednak przesada ja bym go umieścił koło 200 miejsca ale nie zgadzam sie co do tego że Adwokat diabła,Wall.e i Efekt motyla nie zasługują być w top 100 to świetne filmy(szczególnie Adwokat diabła)

ocenił(a) film na 10
Number6

Nie chodziło mi o umieszczenie GMV w top100 cały ten ranking jest krotko mowiac smieszny, ale ze niestety istnieje to wg mnie sa filmy ktore nie powinny znalezc sie zbyt wysoko przyslowiowe transformersy wyprzedzaja chocby ostatniego samuraja i filmy gibsona, osotatnio zakupilem adwokata diabla by odswierzyc sobie w pamieci-dobry film, ale lubie go za Charlize Theron, co do efektu motyla hmmm nie moge sie przekonac... podsumowujac GMV "spadl"na 654 miejsce

ocenił(a) film na 9
Bobkowitz

Co do tego masz racje











ocenił(a) film na 5
Bobkowitz

To jest problem demokracji jako takiej - po jednym głosie i do domu.

ocenił(a) film na 5
Bobkowitz

nigdy nie sugerowałam sie zbyt ocenami znajdujacymi sie przy fimie, patrzac jak poszczegolne osoby potrafia ocenic, co docenic a co skrytykowac. ale jak zobaczylam w top500 planete singli to doszlam do wniosku, ze zmasowany atak zombie juz nastapil. jakis wirus zjadł mozgi wiekszosci ludzi. rozumiem, ze kazdy ma inny gust, ze jedni lubia komedie inni horrory. rozumiem, ze czasem potrzebny jest lekki lub zwyczajnie słabszy film, na rozluznienie, relaks.. ale oceniac takie "cos" jak filmy typu planeta tak wysoko by wskoczyl do listy top500?????? JAK

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones