PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1108}

Gorzkie gody

Bitter Moon
7,6 40 208
ocen
7,6 10 1 40208
7,2 20
ocen krytyków
Gorzkie gody
powrót do forum filmu Gorzkie gody

Jak się polszmat czasem szarpnie na dobry film z ambitniejszego repertuaru , to go właduje na
23.50.
Kto na litość Yody zdzierży do końca filmu koło drugiej z hakiem ??
I to jeszcze zsiekanego reklamami !

nightgale

dokładnie! miałam ochotę go dziś obejrzeć, ale nie wytrzymam do takiej godziny z tymi reklamami co 5min ;<

nightgale

ja zdzierżę, bez problemu, u mad?

nightgale

Ja też powinienem zdzierżyć. Nie jest tak źle. Ostatnio seans ''Magnolii'' trwał do 4:00 ;) Film 3godz8min, a z reklamami prawie 4h

rpd0

mialem napisac to samo :) zdzierzylem magnolie do 4, erotyk konczacy sie o 2 zdzierze bez problemu :) tym bardziej ze jest to jeden z tych filmow w ktorych im dalej tym ciekawiej

nightgale

haha nic dodać nic ująć

nightgale

Jest piatek, każdy wieczorem gdzieś wybywa i wraca albo w nocy albo o tej porze wiec lepiej jak film puszczany jest po 23, dla mnie to jasne:)

kto normalny siedzi w piątek w domu i o godzinie 20 ogląda filmy:P :P

ocenił(a) film na 5
loko89

ja

schiz

loko89 mówił o normalnych. Ty się do nich nie zaliczasz

max_38

"lubie to" hahah

ocenił(a) film na 8
loko89

Niby słuszna uwaga , ale jak w piątek wieczorem gdzieś wychodzę to na bank przed północą do domu nie wrócę.
Więc i tak z każdej strony d.... z tyłu ;-)

ocenił(a) film na 10
nightgale

Wydawałoby się że ten film (nie pierwszej świeżości) nie może niczym zaskoczyć, a tu jednak miła niespodzianka, zdzierżyłem do końca i dodaję do ulubionych ;D

nightgale

Dzieci śpią, erotyki się ładuje do programu.
Polsat pewnie jak obmyślał plan to się zasugerował gatunkiem, a nie jakością filmu.

nightgale

A ja zdzierżyłem polszmat dziś, mimo reklam i późnej pory, choć już raz film widziałem ;)

ocenił(a) film na 8
RKL

Specyficznie to zrobili, 1 reklama trwała 10 minut, druga 15 a potem dali 80 minut filmu bez reklam.

ocenił(a) film na 5
Kamileki

tylko debile ogladaja tv

schiz

takie debile jak ty czy tylko te mniejsze ?

ocenił(a) film na 8
schiz

Wolisz oglądać nielegalnie filmy tudzież na youtube ?

ocenił(a) film na 5
Kamileki

ogladam filmy i filmiki BEZ REKLAM i w tempie jakie se zycze.
dvd, siec, tuba....tylko NIE TV. to smietnik.

ocenił(a) film na 8
schiz

Ja oglądam w tv przeważnie bez reklam (Ale Kino, Kultura, Kino Polska), tylko czasami na polsacie czy innej stacji z reklamami

ocenił(a) film na 5
Kamileki

ale nie mozesz przewijac, cofac, powtarzac itd.
bierne gapienie sie jest bezcelowe.
poza tym znam te kanaly-tam tez sa reklamy i to niemalo!

schiz

a co nie możesz zrozumieć filmu podczas oglądania że musisz cofać ? A jak przewijasz film na szybko do przodu to niespecjalnie masz prawo żeby się na jego temat wypowiadać.
Ludziom inteligentnym wystarczy raz obejrzeć i rozumieją :) W twoim przypadku cofanie jest wręcz konieczne :))))

max_38

zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones