PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1108}

Gorzkie gody

Bitter Moon
7,6 40 208
ocen
7,6 10 1 40208
7,2 20
ocen krytyków
Gorzkie gody
powrót do forum filmu Gorzkie gody

Do pewnego momentu interesujący ale tak od połowy może trochę dalej zaczął mnie już nudzić a nawet chwilami irytować a sama końcówka i zastrzelenie Mimi przez Oscara szczerze nie za bardzo to rozumiem, oczywiście wszystko można wymyślić i podeprzeć jakimiś tam argumentami ale bardziej jest to taki zabieg pod publikę i jak widać wielu to kupiło.
Podsumowując nie jest to może aż taki zły film bo jakieś tam plusy można by wymienić ale nie na tyle żebym kiedykolwiek miał ochotę do niego wrócić i stąd taka moja ocena...

ocenił(a) film na 4
slobi

Jak dla mnie tez film był mocno średni. Sama realizacja jest moim zdaniem strasznie przeciętna. Bardzo tez mi nie podeszła rola Emannuel w ogóle mnie nie uwiodła, była jak dla mnie bardzo sztywna. Pozostała trojk aktorów wypadła wiele naturalniej. A właśnie chyba na uroku Mimi miał się ten film opierać i tego mi w tym filmie zabrakło. Co do scenariusza dla mnie nie było „wydźwięku” nie poczułem tego szaleństwa z miłości, czy też zakochiwania się Hugh. Wszystko bardziej było pokazane dialogiem niż emocjami.
Jak dla mnie to strasznie ten film „telewizyjny,”wyglada jak jakies wczesne filmy hbo. Jakoś póki co strasznie się Polańskim zawodzę, oglądałem tez „Frantic” który w moich oczach był równie przeciętny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones